fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АНКОР Персонал Україна

ANCOR – міжнародна стаффінгова група, заснована в 1990 році. ANCOR пропонує клієнтам рішення у сферах аутсорсингу, рекрутменту і консалтингу в 9 країнах.  Консолідований оборот компанії за підсумками 2020 року склав 260+ млн. євро. Більше 2000 клієнтів, міжнародних та національних компаній, щорічно працевлаштовують за допомогою ANCOR понад 10 000 кандидатів на постійну роботу, а в  аутсорсингу і тимчасових проектах послуги надають близько 21 000 співробітників. 

ANCOR є стратегічним партнером Randstad з 2012 року, а також організатором дослідження Randstad Employer Brand Research в Україні. 
  
Для більш докладної інформації відвідайте ancor.ua 

ANCOR в соціальних медіа: 
https://www.facebook.com/ancor.ua/ 
https://www.linkedin.com/company/ancor-ukraine/ 
https://www.youtube.com/ancorukraine/

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: