fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Транско

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «ТЕП ТРАНСКО» є повноправним членом Асоціації міжнародних експедиторів України (AIFFU) та індивідуальним членом міжнародної Федерації експедиторських асоціацій (FIATA), пропонує будь-які послуги експедирування, пов’язані з організацією та забезпеченням внутрішніх, експортних, імпортних та транзитних перевезень залізничним транспортом.

ТРАНСКО – це одна з ведучих експедиторських компаній України, що займаються залізничним транспортом. Наша компанія має акредитацію вантажовідправника та вантажоодержувача від Укрзалізниці на всіх українських залізничних станціях та має свої представництва в Одеському, Іллічівському, Херсонському, Миколаївському морських портах. Управління компанією здійснюється командою менеджерів із досвідом роботи більше 16 років з офісу в місті Черкаси (центральний регіон України).

Територія, на якій працює компанія, включає в основному дванадцять областей України та 6 залізничних шляхів. Експедиторська команда працює з усіма видами зернових і нафтопродуктів, продуктами переробки зерна, тощо.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: