fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Samsung Electronics Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Електроніка, Побутова техніка
  • Країна походження: Республіка Корея
  • В Асоціації з: 2010 року
  • Керівник: Рю Донгвон
  • Познайомитися з компанією

Samsung Electronics — світовий лідер у сфері технологій, який вже понад 26 років присутній на ринку України. Компанія втілює в життя ідеї та впроваджує передові рішення. Глибока довіра та лояльність наших клієнтів спонукає нас постійно зростати й створювати нові технології — від мобільних телефонів до телевізорів і побутової техніки.

Компанія активно впроваджує штучний інтелект у свої продукти, щоб забезпечити клієнтів передовими можливостями та покращити їхній користувацький досвіду. Samsung докладає значних зусиль для розробки та впровадження AI, створюючи інноваційні рішення, зокрема мобільні застосунки та інтелектуальні системи керування побутовими приладами.

Завдяки ретельному дослідженню ринку та непохитній відданості своїй справі, Samsung не лише стимулює власний розвиток, а й збагачує життя незліченної кількості українців, підтримуючи позитивний імідж бренду, який резонує по всій країні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: