fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

РСМ Україна

  • Сегмент: Консалтинг, Аудит, податкові та бухгалтерські послуги
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2011 року
  • Сайт: http://rsm.ua
  • Керівник: Тетяна Бернатович
  • Познайомитися з компанією

РСМ УКРАЇНА працює на українському ринку аудиторських і консалтингових послуг з 1993 року. З 2007 року фірма є незалежною фірмою-членом міжнародної мережі RSM в Україні. RSM представлена у 116 країнах і поєднує понад 41 тисяч професійних співробітників у понад 750 офісів в світі. Підхід РСМ базується на наданні послуг одного рівня якості, який перевищує очікування клієнтів, в якій би частині світу вони б не знаходились. Це означає, що ми підтримуємо Вас експертними знаннями українського законодавства в поєднанні з міжнародними компетенціями та досвідом наших міжнародних колег. РСМ УКРАЇНА є надійним партнером для українських та розташованих на її території міжнародних компаній, які динамічно розвиваються і потребують надання повного діапазону якісних аудиторських, бухгалтерських та консалтингових послуг, а також консультацій експертів. Наші партнери мають понад 25 річний досвід роботи в різноманітних секторах економіки, співпраці з публічними та приватними підприємствами та міжнародними компаніями, представленими в Україні. Ми сумлінно і тісно співпрацюємо з клієнтами задля найкращого розуміння їх бізнесу, стратегії і потреб. Це глибоке розуміння дозволяє нам передбачати бізнес можливості і завчасно виявляти проблеми. Наші стосунки з клієнтами будуються на взаємній повазі та чесності. Завдяки всебічному розумінню цілей і чинників успіху ми надаємо клієнтам таку підтримку, яка дозволяє їм з впевненістю дивитися у майбутнє.

Послуги, що надаються включають:

Аудит

Консультування

Бухгалтерське супроводження

Внутрішній аудит

Корпоративні фінанси

Due Diligence та інші.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: