fbpx

КІНСТЕЛЛАР

Kinstellar – провідна незалежна юридична фірма в країнах Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії та Туреччині, з офісами в Алмати, Белграді, Братиславі, Будапешті, Бухаресті, Києві, Нур-Султані, Празі, Софії, Стамбулі і Ташкенті.

Київський офіс є повністю інтегрованим в глобальну структуру фірми Kinstellar та безкомпромісно слідує найвищим стандартам якості фірми. З-поміж клієнтів фірми – великі міжнародні та регіональні корпорації, банки та інші фінансові установи, органи державної влади, міжнародні організації та міжнародні юридичні фірми, чиї клієнти потребують юридичні консультації в юрисдикціях Kinstellar. Завдяки нашому географічному розташуванню ми можемо надавати юридичні консультації щодо комплексних транзакцій у декількох юрисдикціях одночасно.

Сьогодні київський офіс Kinstellar працює як юридична фірма повного циклу з основним акцентом на практики вирішення спорів, M&A та корпоративного права, банківського та фінансового права, конкурентного права, енергетики, нерухомості, а також комплаєнса та спеціальних розслідувань. Експертні знання наших юристів охоплюють ключові галузі економіки: FMCG, енергетику, інфраструктурні проекти та нерухомість, металургію, фармакологію, медіа і телекомунікації, агросектор, а також авіацію.

Досягнення команди київського офісу Kinstellar відмічають провідні міжнародні юридичні директорії, як-то
Chambers & Partners, IFLR1000, Legal 500 та Best Lawyers International, а також локальні юридичні рейтинги Ukrainian Law Firms та ТОП-50 провідних юридичних фірм України. Третій рік поспіль Kinstellar виграє у номінації “Юридична фірма року Центральної Європи” згідно з міжнародною премією The Lawyer European Awards.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: