fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична фірма LA

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Юридична фірма «ЕлЕй» здійснює комплексний юридичний супровід національних і міжнародних компаній в Україні та Центральній Азії, починаючи з 1995 року.

Завдяки багаторічному досвіду роботи та унікальній експертизі ЕлЕй є визнаним лідером в області фармацевтики, медицини та охорони здоров’я.

Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг і консультуємо з питань ведення бізнесу фармкомпанії і дистриб’юторів, виробників медвиробів, установи охорони здоров’я, біотехнологічні компанії, виробників ветеринарної продукції, виробників і дистриб’юторів косметичних виробів та надаємо професійну підтримку компаніям в інших сферах економіки. Також захищаємо інтереси юридичних осіб і приватних клієнтів в судах.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: