Конкорд банк

Головний виток у житті Конкорд банку почався в 2012-му році, коли основними бенефіціарами банку стали Олена Сосєдка і Юлія Сосєдка, які і запустили його прогресивний розвиток.

За короткі п’ять років було відкрито і поставлено «на впевнені ноги» 11 відділень – 3 в Дніпрі, 2 в Києві, 2 в Одесі, Львові, Кривому Розі, Запоріжжі та Харкові. Банк став учасником Фонду гарантування вкладів фіз.осіб, асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International, ПЕРШИМ в Україні серед малих і середніх банків отримав принципове членство Mastercard, став членом незалежної асоціації банків України, Проф.ассоціаціі учасників ринків капіталу і деривативів.

А в 2016 році акціонери створили власний процесинговий центр «ПРОКАРД», який робить Конкорд банк абсолютно незалежним у всьому – від випуску карт до установлення терміналів, від забезпечення найвитонченіших бонусних систем до мегашвидкостей в оплатах. З цього часу інші банки, торгові мережі починають звертатися в Прокард саме за цими послугами.

Також у 2016 у банку з’являється свій інтернет-банкінг icON25 і його мобільний додаток, який поки єдиний в Україні дозволяє своїм клієнтам оплачувати комунальні платежі, мобільний, телебачення та інтернет без будь-яких комісій.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: