fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ГЕРЦ Україна

  • Сегмент: Інженерія та проектування, Торгівля і виробництво, Будівельні та допоміжні матеріали
  • Країна походження: Австрія
  • В Асоціації з: 2020 року
  • Сайт: https://herz.ua
  • Керівник: Руслан Верля
  • Познайомитися з компанією

Заснована в 1896 році у Відні, HERZ – австрійська компанія, визнана на міжнародному рівні. Ми маємо справу з енергозберігаючим обладнанням та забезпечуємо енергоефективне створення економічних та зручних систем.

В даний час HERZ-Armaturen Ges.m.b.H. 36 виробничих потужностей по всьому світу на яких працюють близько 3600 працівників. HERZ є одним з провідних європейських виробників арматури, фітингів, регулюючих клапанів, динамічної арматури та термостатичних клапанів для побутових та промислових систем опалення, кондиціонування, санітарних та газових приладів. Крім того, HERZ є одним з провідних виробників котлів на біомасі до 20 000 кіловат, теплових насосів, а також виробником теплоізоляційних матеріалів компанії Hirsch Servo AG.

З 1997 року ми працюємо в Україні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: