fbpx

Новий сезон освітніх заходів Центру професійного розвитку EBA

21/ 01/ 2020
  Перевага навчання у тому, що знання ніхто у вас не може відібрати. Якість нашого життя значною мірою залежить від здібностей, навичок, освіти, доступу до інформації й розуміння навколишнього світу. Досягти успіху й реалізувати мрії можливо лише докладаючи власних зусиль та інвестуючи в самого себе.   Центр професійного розвитку Європейської Бізнес Асоціації з радістю пропонує Вам відвідати наступні освітні заходи для всебічного особистісного та професійного розвитку. Програми 🏆. Лідерство та особистісний розвиток Програма розвитку для управлінців Pre-MBA 2020 Програмa розвитку з Емоційного Iнтелекту, як інструменту управління без тиску Програма розвитку лідерської зрілості та ефективності Програма розвитку: Коучинг для бізнесу Програма розвитку: Getting Things Done®. Рівень 1 – Основи Менеджмент та HR Програма розвитку з рекрутменту Програма розвитку з критичного мислення Комунікація, переговори та презентація Програма розвитку з корпоративних презентацій Програма розвитку з ділової англійської Програма розвитку з публічних виступів Програма розвитку з вирішення конфліктів Програма розвитку з адміністративних навичок для вдалого бізнесу Програма розвитку з переговорів Маркетинг та продажі Програма розвитку з управління продажами Програма розвитку з інтернет маркетингу Податки та комплаєнс Програма розвитку з податків Міжнародна сертифікація ICA в сфері Бізнес Комплаєнсу Тренінги 📝 Тренінг: Надихаюче лідерство. Управління залученістю Тренінг: Social Media Marketing та формування контент-стратегії Тренінг: Як організувати захід, який вразить та запам’ятається Тренінг: KPI та бізнес ефективність у сфері Supply Chain Тренінг: Нетворкінг на заходах: покрокова інструкція Тренінг: Як створювати Wow-презентації та ефективно використовувати PowerPoint (Keynote) Тренінг: MS Excel для бізнесу Тренінг: Бізнес-сторітеллінг: як переконувати історіями Тренінг: Управління змінами через сінематику фільму «Людина, що змінила все» Тренінг: Розвиток креативного мислення Тренінг: Сучасний діловий етикет Долучайтесь до команди професіоналів! Якщо у вас виникли додаткові питання, будь ласка, пишіть нам на development@eba.com.ua

“Перевага навчання у тому, що знання ніхто у вас не може відібрати”.

Якість нашого життя значною мірою залежить від здібностей, навичок, освіти, доступу до інформації й розуміння навколишнього світу. Досягти успіху й реалізувати мрії можливо лише докладаючи власних зусиль та інвестуючи в самого себе.  

Центр професійного розвитку Європейської Бізнес Асоціації з радістю пропонує Вам відвідати наступні освітні заходи для всебічного особистісного та професійного розвитку.

Програми 🏆

Лідерство та особистісний розвиток

Менеджмент та HR

Комунікація, переговори та презентація

Маркетинг та продажі

Податки та комплаєнс

Тренінги 📝

Долучайтесь до команди професіоналів!

Якщо у вас виникли додаткові питання, будь ласка, пишіть нам на development@eba.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: