fbpx

Онлайн-тренінг: MS Excel для бізнесу

Ми працюємо над новим сезоном.

Ексель залишається однією з найпотужніших та популярних платформ для обробки даних, проте залишається однією з програм з найменш використовуваним функціоналом з боку більшості користувачів. Ексель може бути набагато більше задіяний ефективно для процесингу даних, звітності та роботи у командах, що і є метою даного курсу. Сучасні бізнес практики вимагають певного рівня навичок Ексель та відповідного ставлення до роботи з документами та звітами в робочих групах.

EBA Management Development Centre разом з Тимуром Коритним запрошують Вас взяти участь у Онлайн-тренінг: MS Excel для бізнесу, в якому інформація подається в цікавий спосіб і повністю побудована на авторському досвіді в ІТ в декількох індустріях та багатьох країнах.

Під час онлайн-тренінгу кожен учасник отримає:

 • авторські методики та «фішки», що дозволять учасникам збудувати свій підхід та стиль із застосуванням нових навичок та знань;
 • краще розуміння «чому Ексель» так «як Ексель»;
 • теорію щодо якісного застосування Ексель, яка вдало поєднана з практичними завданнями;
 • практичні лайфхаки зі збору та консолідації даних, легкого поєднання великих масивів даних 

Тренер: Тимур Коритний, ІТ Директор компанії AgriiUkraine  та лідер ІТ програм країн Континентальної Європи в OriginEnterprises (Ireland), має управлінський та практичний досвід в ІТ та обробці даних з досвідом у 24 роки в великих проектах та міжнародних компаніях в Європі, Ближньому Сході та Євразії, обіймав аналітичні позиції в Coca-Cola Beverages, працював на посаді менеджера адміністрації продажів та керівника відділу ІТ в Danone Ukraine, обіймав посаду керівника відділу ІТ в Sanofi Ukraine&Belarus, IT Бізнес Партнера для Sanofi Eurasia та Middle East, у 2020 році завершує навчання на MBA в KSE, має сертифікацію Майкрософт (MCSA, 2005).

Цільова аудиторія:

 • бізнес аналітики,
 • бухгалтера,
 • фінансові контролери,
 • інші професіонали, що працюють з Ексель на регулярній основі,
 • спеціалісти, які працюють з великими обсягами даних та виконують аналіз даних.

Програма тренінгу:

 1. Глибоке розуміння платформи Ексель та її функціоналу.
 2. Як навчитися працювати з Ексель у команді.
 3. Заглиблення в специфічний функціонал обробки даних в Ексель.
 4. Як працювати з великими масивами даних в Ексель.
 5. Нові глибокі навички у роботі із зведеними таблицями.
 6. Розуміння базового функціоналу Power BI у зв’язці з Ексель.
 7. Цікаві і корисні поради та «фішки» від тренера.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Тимур Коритний
ІТ Директор компанії AgriiUkraine  та лідер ІТ програм країн Континентальної Європи в OriginEnterprises (Ireland), має управлінський та практичний досвід в ІТ та обробці даних з досвідом у 24 роки в великих проектах та міжнародних компаніях в Європі, Ближньому Сході та Євразії, обіймав аналітичні позиції в Coca-Cola Beverages, працював на посаді менеджера адміністрації продажів та керівника відділу ІТ в Danone Ukraine, обіймав посаду керівника відділу ІТ в Sanofi Ukraine&Belarus, IT Бізнес Партнера для Sanofi Eurasia та Middle East, у 2020 році завершує навчання на MBA в KSE, має сертифікацію Майкрософт (MCSA, 2005)
Тимур Коритний

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Звідки Ви дізнались про програму? ( сайт, особистий лист, сторінка FB, розсилка)
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: