fbpx

Програма розвитку: Getting Things Done®. Рівень 1 – Основи

Додати до Google календаря Відкрити Телеграм-бот подій

Про програму

УНІКАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЧЛЕНСЬКИХ КОМПАНІЙ АСОЦІАЦІЇ!

Ваші співробітники відчувають, що вони працюють все більше і більше, а результатів не видно? Вони проводять більше часу на роботі? Потік інформації, який щодня вривається в наше життя — величезний. Електронні листи та цифрові повідомлення надходять безперервно. Робочі календарі – переповнені. Відволікаючі фактори затримують швидкість роботи. Ми постійно зайняті, але у нас немає відчуття, що ми зосереджені на правильних речах.  

GTD® – це система управління особистим та професійним життям, яка допомагає незліченній кількості людей та організацій перетворити хаос в порядок. GTD® забезпечує більшу продуктивність, ефективність та інноваційність. Це зменшує відчуття перевантаження – наводить фокус і чіткість, надає впевненості в собі. Ця програма дає практичні рекомендації, що допоможуть Вам отримати контроль над своїм світом, збільшити свою продуктивність, зберігаючи ясний розум. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з GTD® Ukraine запрошують Вас взяти участь у Програмі розвитку: Getting Things Done®. Рівень 1 – Основи.

Вам потрібна ця програма, якщо Ви хочете:

  • Не потопати в рутині і завжди робити тільки те, що рухає вас вперед.
  • Знайти і ніколи не втрачати баланс життя / робота, не вигорати і не втрачати мотивацію.
  • Не втрачати важливе і ігнорувати те, що не приносить користі саме вам.
  • Не просто закривати поточні завдання, а й планомірно ставити і виконувати річні і більш тривалі плани.
  • Знаходити час на навчання, саморозвиток, сім’ю і друзів.

Тренери:

  • В’ячеслав Сухомлинов, глава офіційного представництва компанії David Allen Company в Україні, фахівець з особистої продуктивності, сертифікований тренер по GTD® з 10-річним практичним досвідом використання методології.
  • Сергій Терпило, сертифікований тренер з методології GTD®, директор з навчання ВС-Груп, працював операційним директором і керівником відділу навчання.

Бонус: після проходження програми ви отримуєте доступ до онлайн-платформи підтримки впровадження GTD; набір навчальних і довідкових матеріалів, необхідних для налаштування персональної системи продуктивності; сертифікат про проходження курсу; доступ до навчальних відеоматеріалів і будете включені в ком’юніті випускників.

Партнер заходу: GTD® Ukraine.

Цільова аудиторія: HR-менеджери, власники бізнесу, Топ-менеджери і керівники напрямків, асистенти керівників і корпоративні секретарі, компанії, які прагнуть до максимальної ефективності, люди, що працюють в умовах багатозадачності, люди, які отримали підвищення або переживають істотні зміни в житті, творчі люди, які хочуть перебувати в ресурсі.

Програма:

День 1. Основи. П’ять етапів робочого процесу (збір, обробка, організація, огляд, виконання) – модель для аналізу і оптимізації роботи, яку ми щодня виконуємо. – 28 травня, 10:00-18:00

День 2. Впровадження GTD®. Практична робота та персональне налаштування Вашої системи. Техніки оптимізації роботи з електронною поштою. Вивчення кращих практик управління календарем. – 29 травня, 10:00-15:00

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 2
В’ячеслав Сухомлинов
глава офіційного представництва компанії David Allen Company в Україні, фахівець з особистої продуктивності, сертифікований тренер по GTD® з 10-річним практичним досвідом використання методології
Сергій Терпило
сертифікований тренер з методології GTD®, директор з навчання ВС-Груп, працював операційним директором і керівником відділу навчання
В’ячеслав Сухомлинов
Сергій Терпило

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Ваш мобільний номер телефону
Ваші очікування від програми
Звідки Ви дізнались про тренінг? ( сайт, особистий лист, сторінка FB, розсилка)
Промокод (у разі наявності)
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: