fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий сезон освітніх заходів Центру професійного розвитку EBA

20/ 08/ 2019
  Найкращі інвестиції – це інвестиції в знання Бенджамін Франклін Якість нашого життя значною мірою залежить від здібностей, навичок, освіти, доступу до інформації й розуміння навколишнього світу. Досягти успіху й реалізувати мрії можливо лише докладаючи власних зусиль та інвестуючи в самого себе. Центр професійного розвитку Європейської Бізнес Асоціації з радістю пропонує Вам відвідати наступні освітні заходи для всебічного особистісного та професіонального розвитку. Програми 🏆. Лідерство та особистісний розвиток Програма розвитку для управлінців Pre-MBA (укр/рос) Програма розвитку для управлінців Pre-MBA 2020 Програма розвитку з коучингових навичок для управління Програма розвитку з дизайн-мислення Програма з розвитку лідерської зрілості та ефективності Програмa розвитку з Емоційного Iнтелекту, як інструменту управління без тиску Менеджмент та HR Програма розвитку з рекрутменту Програма розвитку з проектного менеджменту рівня Advanced Програма розвитку фінансів для не фінансових менеджерів Комунікація, переговори та презентація Програма розвитку з корпоративних презентацій Програма розвитку з переговорів Маркетинг та PR Програма розвитку з PR Програма розвитку з інтернет маркетингу Продажі та клієнтський сервіс Програма розвитку з ділової англійської Програма розвитку з клієнтського сервісу Програма розвитку з юридичної англійської Тренінги 📝 Тренінг: Розвиток креативного мислення Тренінг: Самопрезентація та поведінка під час ділових переговорів Тренінг: Social Media Marketing та формування контент-стратегії Тренінг: Як створювати Wow-презентації та ефективно використовувати PowerPoint/Keynote Тренінг: Управління змінами через сінематику фільму «Людина, що змінила все» Долучайтесь до команди професіоналів!

Найкращі інвестиції – це інвестиції в знання
Бенджамін Франклін

Якість нашого життя значною мірою залежить від здібностей, навичок, освіти, доступу до інформації й розуміння навколишнього світу. Досягти успіху й реалізувати мрії можливо лише докладаючи власних зусиль та інвестуючи в самого себе.

Центр професійного розвитку Європейської Бізнес Асоціації з радістю пропонує Вам відвідати наступні освітні заходи для всебічного особистісного та професіонального розвитку.

Програми 🏆

Лідерство та особистісний розвиток

Менеджмент та HR

Комунікація, переговори та презентація

Маркетинг та PR

Продажі та клієнтський сервіс

Тренінги 📝

Долучайтесь до команди професіоналів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: