fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з ділової англійської

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма розвитку з ділової англійської. Дата: 09 вересня2019. Час: 18:30 20:00. Місце проведення: офіс Асоціації у м. Києві, Андріївський узвіз 1-А. Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.  Команда Центру Професійного Розвитку спільно з UNIVERSE CENTRE LLC пропонує до Вашої уваги Програму розвитку з ділової англійської, яка включає 10 кроків, що ведуть до загальної мети персонального росту та розвитку. Структура занять забезпечує оптимальний підбір матеріалу спрямованого на розвиток комунікативних навичок у рамках окремого модуля. Кожне заняття, цілісне за своєю структурою і тематикою, будує підґрунтя для наступної теми. Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення Програми розвитку. Протягом навчання Ви матимете змогу вдосконалити:  Мовну і мовленнєву компетенцію; Комунікативні навички; Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище). ПРОГРАМА МОДУЛЬ 1 – 09 вересня, 2019 Лідерські здібності: що створює успішного лідера. МОДУЛЬ 2 – 16 вересня, 2019 Переговори: етапи та стратегії. МОДУЛЬ 3 – 23 вересня, 2019 Комплексне вирішення проблем у сучасних умовах. МОДУЛЬ 4 – 30 вересня, 2019 Критичне мислення: базові вміння та рівні. МОДУЛЬ 5 – 07 жовтня, 2019 Креативність: складові, техніки та уміння. МОДУЛЬ 6 – 14 жовтня, 2019 Управління людьми: ключові аспекти. МОДУЛЬ 7 – 21 жовтня, 2019 Координація у колективі: основи, техніки та принципи. МОДУЛЬ 8 – 28 жовтня, 2019 Емоційний інтелект: виміри та домени. МОДУЛЬ 9 – 04 листопада, 2019 Когнітивна гнучкість: багатогранний когнітивний досвід. МОДУЛЬ 10 – 11 листопада, 2019 Презентації учасників та підсумки програми. Soft skills комплект: Ефективна комунікація; Ведення переговорів; Створення та проведення презентацій; Ділове листування. Спікери. Анастасія Мелещенкова. Викладач англійської мови в Universe Centre, викладач бізнес англійської корпоративним клієнтам з використанням різних форматів навчання, у тому числі соціально-комунікативний, розмовні клуби, майстер-класи, Cambridge English: Proficiency (CPE) holder. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Про програму

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. 

Команда Центру Професійного Розвитку спільно з UNIVERSE CENTRE LLC пропонує до Вашої уваги Програму розвитку з ділової англійської, яка включає 10 кроків, що ведуть до загальної мети персонального росту та розвитку. Структура занять забезпечує оптимальний підбір матеріалу спрямованого на розвиток комунікативних навичок у рамках окремого модуля. Кожне заняття, цілісне за своєю структурою і тематикою, будує підґрунтя для наступної теми.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення Програми розвитку.

Протягом навчання Ви матимете змогу вдосконалити: 

 • Мовну і мовленнєву компетенцію;
 • Комунікативні навички;
 • Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище).

ПРОГРАМА

МОДУЛЬ 1 – 09 вересня, 2019

 • Лідерські здібності: що створює успішного лідера.

МОДУЛЬ 2 – 16 вересня, 2019

 • Переговори: етапи та стратегії.

МОДУЛЬ 3 – 23 вересня, 2019

 • Комплексне вирішення проблем у сучасних умовах.

МОДУЛЬ 4 – 30 вересня, 2019

 • Критичне мислення: базові вміння та рівні.

МОДУЛЬ 5 – 07 жовтня, 2019

 • Креативність: складові, техніки та уміння.

МОДУЛЬ 6 – 14 жовтня, 2019

 • Управління людьми: ключові аспекти.

МОДУЛЬ 7 – 21 жовтня, 2019

 • Координація у колективі: основи, техніки та принципи.

МОДУЛЬ 8 – 28 жовтня, 2019

 • Емоційний інтелект: виміри та домени.

МОДУЛЬ 9 – 04 листопада, 2019

 • Когнітивна гнучкість: багатогранний когнітивний досвід.

МОДУЛЬ 10 – 11 листопада, 2019

 • Презентації учасників та підсумки програми.

Soft skills комплект:

 • Ефективна комунікація;
 • Ведення переговорів;
 • Створення та проведення презентацій;
 • Ділове листування.

Тренери

1 / 1
Анастасія Мелещенкова
Викладач англійської мови в Universe Centre, викладач бізнес англійської корпоративним клієнтам з використанням різних форматів навчання, у тому числі соціально-комунікативний, розмовні клуби, майстер-класи, Cambridge English: Proficiency (CPE) holder
Анастасія Мелещенкова

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: