fbpx

Western EBA PR HUB

Комітет був заснований у серпні 2006 року як форум, що об’єднує компаній-членів Асоціації з метою обговорення та прийняття узгоджених рішень з окремих питань у сфері маркетингу.

Підписатися на комітет

Щоденник захисту бізнесу

Зустрічі
27/11/2019
Western EBA PR HUB
Тема критичного мислення в епоху пост-правди як ніколи актуальна! Ділимося цікавими моментами з Wes...
13:00
13:00
11/05/2019
Львів Маркетинг

Сьогодні за персональним запрошенням Віктора Гальчинського та за підтримки Кредобанку найактивніші учасники Western EBA PR Hub долучилися до прес-туру про #linia102. Мали нагоду побачити ранковий Добромиль, перечекати дощ і пройти перевірку документів прикордонниками у Нижанковичах, перетнути україно-польський кордон на дрезині, погуляти з польськомовним екскурсоводом по Перемишлю та пообідати з керівником linija102.pl та представником PKP Intercity.

13:00
13:00
03/04/2019
Львів Маркетинг

Любителі піару обговорювали живі кейси та вели дискусії щодо синергії юридичної та комунікаційної команд у випадку репутаційної кризи.

11:30
11:30
07/11/2018
Львів Маркетинг

Комунікації є важливим механізмом взаємодії суспільства та державних органів і може стати найефективнішим інструментом реалізації важливих змін в країні.

10:00
10:00

Правління комітету

ХристинаСірко

MTS (Ukrainian Mobile Communications CJSC).

Пріоритети комітету

обговорення стратегій та напрямків розвитку маркетингу;
сприяння компаніям-членам Комітету у реалізації їх маркетигових програм та досягненні поставлених цілей шляхом обміну досвідом та інформацією;
проведення семінарів від лідерів ринку маркетигу, а також організація презентацій рекламних та дослідницьких компаній за запитом компаній-членів Комітету;
лобіювання інтересів компаній-членів Комітету на місцевому та загальнодержавному рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: