fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч PR та маркетинг спільноти у Львові «Формула репутації: вплив на бізнес»

6 червня відбувся спільний захід PR хабів київського та західноукраїнського офісів Європейської Бізнес Асоціації, присвячений темі репутації та її впливу на бізнес.

Під час заходу відбулась презентація результатів опитування PR та маркетинг фахівців Асоціації та результатів глобальних досліджень на тему репутації. А в рамках дискусійної панелі разом із запрошеними спікерами ми шукали відповіді на питання, де сьогодні «живе» репутація брендів та компаній, як змінилась роль та вага репутації за час повномасштабної війни, якими є найбільші труднощі в контексті формування репутації. Звісно, поговорили про кейси з власного досвіду позитивного чи негативного впливу репутації на бізнес та про головні висновки, які винесли компанії з цих ситуацій.

Сподіваємось, для учасників ця розмова була корисною та цікавою та допомогла краще зрозуміти і вивести «формулу» репутації для власного бізнесу. Також вдячні учасникам за активне залучення та нетворкінг, відкритість до нових професійних знайомств та спілкування.

Хочемо подякувати нашим чудовим спікерам за те, що вони знайшли час та долучились до нашої розмови – Марії Кучеренко, Директорці з корпоративної репутації та сталого розвитку, SoftServe, Тарасу Маселку, PR директору Холдингу емоцій “!FEST, Наталії Улинець, Засновниці і директорці, Perfect PR, Антону Федченку, Директору з комунікацій, Rarog Group та Львівський оборонний кластер.

Спільно з партнером заходу – Благодійним проєктом «Пташки Перемоги» – нам вдалося зібрати 16 тисяч гривень на придбання дрону для 420 Окремого Стрілецького Батальйону. Дякуємо хоробрим хлопцям та дівчатам в Збройних силах України за те, що маємо можливість проводити такі зустрічі!

Також хочемо висловити вдячність усім нашим друзям та партнерам, які допомогли нам у проведенні цього заходу: головному партнеру – Укрсиббанк; локації-партнеру – Futura Hub; агенції Perfect PR – за організаційну підтримку; Моршинській та Coca-Cola – за прохолодні напої.

Дуже раді були побачитись та до наступних зустрічей! 

Головний партнер

Партнери

      

Локація-партнер

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: