fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дизайн для не-дизайнерів

09/ 08/ 2021
  Спілкування мовою кольорів, ліній і форм - це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж. Так, на зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 14 липня ми розбирали ключові принципи якісної візуалізації з Мішель Чешко, графічним дизайнером.  Щоб допомогти нам навчитися створювати власний дизайн та грамотно його оцінювати,  Мішель розповіла про: Основи композиції, колористики й типографії - чим керуватися при створенні віжуалу; «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером; Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника. Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected].

Спілкування мовою кольорів, ліній і форм – це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж.

Так, на зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 14 липня ми розбирали ключові принципи якісної візуалізації з Мішель Чешко, графічним дизайнером.  Щоб допомогти нам навчитися створювати власний дизайн та грамотно його оцінювати,  Мішель розповіла про:

  • Основи композиції, колористики й типографії – чим керуватися при створенні віжуалу;
  • «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером;
  • Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника.

Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: