fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Design for non-designers

09/ 08/ 2021
  Спілкування мовою кольорів, ліній і форм - це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж. Так, на зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 14 липня ми розбирали ключові принципи якісної візуалізації з Мішель Чешко, графічним дизайнером.  Щоб допомогти нам навчитися створювати власний дизайн та грамотно його оцінювати,  Мішель розповіла про: Основи композиції, колористики й типографії - чим керуватися при створенні віжуалу; «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером; Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника. Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected]

Спілкування мовою кольорів, ліній і форм – це візуальна комунікація. Вона допомагає бренду в стислій формі розповісти клієнтам про себе та свій продукт. Але при роботі з віжуалами буває складно знаходити саме ті рішення, які б правильно передали широкому загалу бажаний меседж.

Так, на зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 14 липня ми розбирали ключові принципи якісної візуалізації з Мішель Чешко, графічним дизайнером.  Щоб допомогти нам навчитися створювати власний дизайн та грамотно його оцінювати,  Мішель розповіла про:

  • Основи композиції, колористики й типографії – чим керуватися при створенні віжуалу;
  • «Погратися зі шрифтами» або найпоширеніші непорозуміння в комунікації з дизайнером;
  • Чек-листи для створення віжуалу, постановки ТЗ і оцінювання роботи підрядника.

Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected].

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: