fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Маркетинг

11/ 05/ 2019
  Сьогодні за персональним запрошенням Віктора Гальчинського та за підтримки Кредобанку найактивніші учасники Western EBA PR Hub долучилися до прес-туру про #linia102. Мали нагоду побачити ранковий Добромиль, перечекати дощ і пройти перевірку документів прикордонниками у Нижанковичах, перетнути україно-польський кордон на дрезині, погуляти з польськомовним екскурсоводом по Перемишлю та пообідати з керівником linija102.pl та представником PKP Intercity. Лінія 102 колись сполучала Польщу та Австрію і проходила через Україну. Зараз є ідея відновити принаймні залізничну колію Перемишль-Нижанковичі. Це надзвичайна можливість для маленького прикордонного міста отримати ковток оновлень за рахунок уваги до нього від відвідувачів, а також альтернативний перехід кордону. Є дві організації linija102.pl та linija102.ua і надзвичайно натхненні люди, які живуть цією ідеєю по два боки кордону. Дякуємо Віктору за цю нетуристичну, неочікувану і надзвичайно приємну мандрівку! Всім учасникам за компанію!
01/

Сьогодні за персональним запрошенням Віктора Гальчинського та за підтримки Кредобанку найактивніші учасники Western EBA PR Hub долучилися до прес-туру про #linia102. Мали нагоду побачити ранковий Добромиль, перечекати дощ і пройти перевірку документів прикордонниками у Нижанковичах, перетнути україно-польський кордон на дрезині, погуляти з польськомовним екскурсоводом по Перемишлю та пообідати з керівником linija102.pl та представником PKP Intercity.

Лінія 102 колись сполучала Польщу та Австрію і проходила через Україну. Зараз є ідея відновити принаймні залізничну колію Перемишль-Нижанковичі. Це надзвичайна можливість для маленького прикордонного міста отримати ковток оновлень за рахунок уваги до нього від відвідувачів, а також альтернативний перехід кордону. Є дві організації linija102.pl та linija102.ua і надзвичайно натхненні люди, які живуть цією ідеєю по два боки кордону.

Дякуємо Віктору за цю нетуристичну, неочікувану і надзвичайно приємну мандрівку! Всім учасникам за компанію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: