fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

WOW-спецпроєкти у ЗМІ

05/ 08/ 2021
  Формат спецпроєктів дає як брендам, так і медіа широкий простір для реалізації креативних ідей. Головне – знайти правильний баланс, щоб матеріал був корисним і вирішував потреби аудиторії, а не тільки бізнесу. Під час зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 24 червня ми спробували розібратися в нюансах створення спецпроєктів разом з експертом, який має досвід по обидві сторони «барикад». Так, Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic, а до цього –  старший креатор комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine, розповіла нам про цікаві світові й українські кейси комерційних спецпроєктів та поділилася своїм досвідом як: Поєднувати цілі бренду та інтереси аудиторії медіа в спецпроєкті; Влаштована робота над спецпроєктом всередині комерційного відділу; Зробити співпрацю медіа та бренду більш легкою і ефективною. Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected].

Формат спецпроєктів дає як брендам, так і медіа широкий простір для реалізації креативних ідей. Головне – знайти правильний баланс, щоб матеріал був корисним і вирішував потреби аудиторії, а не тільки бізнесу. Під час зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 24 червня ми спробували розібратися в нюансах створення спецпроєктів разом з експертом, який має досвід по обидві сторони «барикад».

Так, Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic, а до цього –  старший креатор комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine, розповіла нам про цікаві світові й українські кейси комерційних спецпроєктів та поділилася своїм досвідом як:

  • Поєднувати цілі бренду та інтереси аудиторії медіа в спецпроєкті;
  • Влаштована робота над спецпроєктом всередині комерційного відділу;
  • Зробити співпрацю медіа та бренду більш легкою і ефективною.

Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: