fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

WOW-special projects in the media

05/ 08/ 2021
  Формат спецпроєктів дає як брендам, так і медіа широкий простір для реалізації креативних ідей. Головне – знайти правильний баланс, щоб матеріал був корисним і вирішував потреби аудиторії, а не тільки бізнесу. Під час зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 24 червня ми спробували розібратися в нюансах створення спецпроєктів разом з експертом, який має досвід по обидві сторони «барикад». Так, Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic, а до цього –  старший креатор комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine, розповіла нам про цікаві світові й українські кейси комерційних спецпроєктів та поділилася своїм досвідом як: Поєднувати цілі бренду та інтереси аудиторії медіа в спецпроєкті; Влаштована робота над спецпроєктом всередині комерційного відділу; Зробити співпрацю медіа та бренду більш легкою і ефективною. Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected]

Формат спецпроєктів дає як брендам, так і медіа широкий простір для реалізації креативних ідей. Головне – знайти правильний баланс, щоб матеріал був корисним і вирішував потреби аудиторії, а не тільки бізнесу. Під час зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 24 червня ми спробували розібратися в нюансах створення спецпроєктів разом з експертом, який має досвід по обидві сторони «барикад».

Так, Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic, а до цього –  старший креатор комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine, розповіла нам про цікаві світові й українські кейси комерційних спецпроєктів та поділилася своїм досвідом як:

  • Поєднувати цілі бренду та інтереси аудиторії медіа в спецпроєкті;
  • Влаштована робота над спецпроєктом всередині комерційного відділу;
  • Зробити співпрацю медіа та бренду більш легкою і ефективною.

Якщо ви бажаєте ознайомитися з відеозаписом чи матеріалами зустрічі, будь ласка, звертайтеся до  [email protected].

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: