Одеса Транспортна робоча група

Транспортна Робоча Група працює з лютого 2013 року з метою об’єднання експортерів, імпортерів, компаній, що надають транспортні, експедиторські, логістичні, послуги морських контейнерних перевезень та тих, що мають значну частку операційної діяльності в цьому секторі.

Підписатися на комітет

Щоденник захисту бізнесу

Зустрічі
04/07/2018
Одеса Транспортні питання

Зараз в країні понад 425 тис. авто з іноземною реєстрацією. Українці все частіше купують та ввозять машини з-за кордону, адже це і дешевше і вигідніше. Проте існує багато підводних каменів, включаючи законодавчі, з якими стикаються покупці.

14:00
14:00
04/04/2018
Одеса Транспортні питання

Міжнародні вантажні перевезення — справа не з легких. Щоб відправити вантаж з однієї країни в іншу, потрібно вирахувати оптимальний вид транспорту (залежно від характеристик і параметрів вантажу), врахувати правила, закони і традиції різних держав, спланувати найбільш вигідний, з економічної точки зору, шлях прямування.

10:00
10:00
31/10/2017
Одеса Транспортні питання

Складна економічна ситуація в нашій країні вимагає від представників транспортної галузі підвищеної уваги до вирішення питань організації і управління перевезеннями. При цьому виникла необхідність підвищення точності планування, аналізу й економічної оцінки роботи як великих транспортних систем, так і окремих її елементів.

15:00
15:00
11/04/2017
Одеса Транспортні питання

Зважаючи на зміни ліцензійних умов Міністерства екології та природних ресурсів, сьогодні особлива увага звертається як на діяльність підприємств-ліцензіатів у сфері поводження з відходами, так і на дії підприємств, діяльність яких призводить до утворення відходів.

09:37
09:37
26/01/2017
Одеса Транспортні питання

Пройшла перша у 2017 році зустріч Транспортної робочої групи Південноукраїнського офісу Асоціації у форматі нетворкінгу в партнерстві з Асоціацією Міжнародних Експедиторів України та проектом Fryday Odessa.

14:00
14:00

Правління комітету

ВікторБерестенко

INTER TRANS LOGISTICS LTD

Пріоритети комітету

обмін інформацією та досвідом;
регулярний огляд і обговорення транспортного та митного законодавства України, при необхідності, подання офіційних листів до компетентних органів з метою внесення змін чи поправок до нього
організація зустрічей з представниками органів влади та місцевого самоврядування, спеціалістами з питань перевезень та логістики, експортно-імпортних питань, зовнішньоекономічної діяльності;

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: