fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса Транспортні питання

19/ 05/ 2021
  Сьогодні Керівниця Південноукраїнського офісу Асоціації Катерина Морозова та Голова Транспортної Робочої Групи Асоціації в Одесі Наталя Гудкова взяли участь у робочій зустрічі із заступником Голови Одеської обласної державної адміністрації з питань економіки та фінансів Констянтином Гоєм. “Одеська область — одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках. Наша область має бути однією з найкращих по всім показникам, у тому числі по показнику середньої заробітної плати. Тому просимо сприяти забезпеченню рівня середньої заробітної плати серед підприємців. Заробітна плата є основним джерелом грошових доходів працівників, тому її величина значною мірою характеризує рівень добробуту всіх членів суспільства. А податкові надходження будуть сприяти реалізації інфраструктурних проектів області, які в першу чергу необхідні місцевому бізнесу”, — зауважив Костянтин Гой. В свою чергу, Катерина Морозова зазначила, що члени Європейської Бізнес Асоціації є сумлінними платниками податків, виступають за легальне працевлаштування та забезпечують своїх працівників заробітною платою значно вищою за мінімальну. Саме тому Європейська Бізнес Асоціація та міжнародна компанія Lugera Ukraine виступили ініціаторами спільного проєкту “Прозорий бізнес — за білі зарплати”, покликаного формувати на українському ринку моду на офіційні трудові відносини та пропагувати відмову від виплати “чорних” або “сірих” зарплат. До того ж, на зустрічі приділили увагу необхідності вдосконалення податкового регулювання та зменшення навантаження на фонд оплати праці, ефективній боротьбі з тіньовою економікою, зменшенню тиску з боку контролюючих органів, митному оформленню вантажів в морських пунктах пропуску та розвитку інфраструктури в регіоні. Тож, дякуємо вам за відкритість до діалогу!

Сьогодні Керівниця Південноукраїнського офісу Асоціації Катерина Морозова та Голова Транспортної Робочої Групи Асоціації в Одесі Наталя Гудкова взяли участь у робочій зустрічі із заступником Голови Одеської обласної державної адміністрації з питань економіки та фінансів Констянтином Гоєм.

“Одеська область — одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках. Наша область має бути однією з найкращих по всім показникам, у тому числі по показнику середньої заробітної плати. Тому просимо сприяти забезпеченню рівня середньої заробітної плати серед підприємців. Заробітна плата є основним джерелом грошових доходів працівників, тому її величина значною мірою характеризує рівень добробуту всіх членів суспільства. А податкові надходження будуть сприяти реалізації інфраструктурних проектів області, які в першу чергу необхідні місцевому бізнесу”, — зауважив Костянтин Гой.

В свою чергу, Катерина Морозова зазначила, що члени Європейської Бізнес Асоціації є сумлінними платниками податків, виступають за легальне працевлаштування та забезпечують своїх працівників заробітною платою значно вищою за мінімальну. Саме тому Європейська Бізнес Асоціація та міжнародна компанія Lugera Ukraine виступили ініціаторами спільного проєкту “Прозорий бізнес — за білі зарплати”, покликаного формувати на українському ринку моду на офіційні трудові відносини та пропагувати відмову від виплати “чорних” або “сірих” зарплат.

До того ж, на зустрічі приділили увагу необхідності вдосконалення податкового регулювання та зменшення навантаження на фонд оплати праці, ефективній боротьбі з тіньовою економікою, зменшенню тиску з боку контролюючих органів, митному оформленню вантажів в морських пунктах пропуску та розвитку інфраструктури в регіоні. Тож, дякуємо вам за відкритість до діалогу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: