fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса Транспортні питання

04/ 07/ 2018
  Зараз в країні понад 425 тис. авто з іноземною реєстрацією. Українці все частіше купують та ввозять машини з-за кордону, адже це і дешевше і вигідніше. Проте існує багато підводних каменів, включаючи законодавчі, з якими стикаються покупці. Тому, 3 липня 2018 року, офіс Асоціації в Одесі разом з членською компанією ИТЛ провели в рамках транспортної робочої групи захід присвячений темі: «Авто з США: все про логістику та митницю».  Ярослав Гайворонський розказав про законодавчі особливості імпорту та лайфаки для успішної покупки. «Існує стереотип, що з Америки можна привезти хіба що гігантський пікап, але це зовсім не так. У США багато тих же машин, що і в Україні. Три найпопулярніші моделі, які ввозять перекупники в Одесу – Nissan Leaf, Ford Fusion, Volkswagen. Проте, щоб придбання були вигідними треба памятати прості правила: ретельно перевіряти документи до друку оригіналів, дотримуватись норм закону про пільгове розмитнення, співпрацювати з компаніями, які консолідують авто та контролюють усі етапи перевезення» - зазначив спікер. Також в учасників була можливість поділитися власним досвідом покупки та поспілкуватися неформально в креативній атмосфері простору ЦеХАб.
01/

Зараз в країні понад 425 тис. авто з іноземною реєстрацією. Українці все частіше купують та ввозять машини з-за кордону, адже це і дешевше і вигідніше. Проте існує багато підводних каменів, включаючи законодавчі, з якими стикаються покупці.

Тому, 3 липня 2018 року, офіс Асоціації в Одесі разом з членською компанією ИТЛ провели в рамках транспортної робочої групи захід присвячений темі: «Авто з США: все про логістику та митницю».  Ярослав Гайворонський розказав про законодавчі особливості імпорту та лайфаки для успішної покупки. «Існує стереотип, що з Америки можна привезти хіба що гігантський пікап, але це зовсім не так. У США багато тих же машин, що і в Україні. Три найпопулярніші моделі, які ввозять перекупники в Одесу – Nissan Leaf, Ford Fusion, Volkswagen. Проте, щоб придбання були вигідними треба пам’ятати прості правила: ретельно перевіряти документи до друку оригіналів, дотримуватись норм закону про пільгове розмитнення, співпрацювати з компаніями, які консолідують авто та контролюють усі етапи перевезення» – зазначив спікер. Також в учасників була можливість поділитися власним досвідом покупки та поспілкуватися неформально в креативній атмосфері простору ЦеХАб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: