fbpx

How to be more productive? Secrets of personal efficiency with Taras Yurynts

23/ 04/ 2019

У кінці дня ми майже завжди втомлені та є дуже велика різниця між тим, коли ми знаємо, що зі свого списку справ зробили багато, або ж в кінці дня говоримо собі: “знову нічого не зроблено, знову нічого не вийшло”.

Якось під час розмови Тарас Юринц, директор компанії “Гульдманн-Україна”, член Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу Асоціації,  обмовився, що має свою систему планування на весь рік, чим нас дуже заінтригував. Ми вмовили Тараса поділитись з нами своїми напрацюваннями. Так і виникла ідея організувати у закритому колі зустріч про ефективне планування та особисті техніки від Тараса. Ділимось ключовими підказками, які отримали.

Розпочати планувати

Ми досягнемо наших цілей швидше, якщо не будемо відкладати на потім, шукати ідеальний момент, ідеальну ціль, ідеальний інструмент для планування, необхідну кількість коштів тощо. У мене всі цілі записані на початку року, після чого я їх розділяю на квартали, потім місяці, тижні та дні. Я надто оптимістичний, і планую більше, ніж я реально можу зробити, хоч варто планувати менше. А я хочу встигнути більше 🙂

Знайти свій інструмент для планування

“Я працюю з Excel-файлами. Також, для зручності, переношу завдання у нотатки на мобільному телефоні.”

Діяти

“Ми можемо постійно відкладати, та якщо заплануємо хоча б на 50% правильно – це спонукне до роботи, а по дорозі відкоригуємо”, – радить Тарас.

Визначити пріоритети

Якщо ми говоримо про пріоритети на день, то приділяю цьому час зранку. На початок ставлю або дуже важливі завдання, які потрібно виконати вже, або ті, які можна зробити швидко. Як правило на початку дня ми свіжі та повні сил, тому варто зробити маленькі завдання і викреслити їх зі списку, щоб приступити до наступних.

Знайти джерела поповнення енергії

“Я для себе визначив три основні джерела поповнення енергії і це: інтенсивний спорт – це для мене каталізатор енергії, регулярне харчування протягом дня, та сон”, – поділився Тарас. Одночасно наголосив, що є певний резерв, завдяки якому можна рухатись без підзарядки, але його вистачає на короткий період часу.

Пам’ятати, що щось може піти не за планом і це ок

Те, що є у списку не повинно на нас тиснути та обмежувати. Щось може піти не так, і потрібно бути до цього готовими. Якщо вважати, що по дорозі все буде гладко, можна втратити мотивацію.

Кожен з нас може робити маленькі кроки у плануванні та спостерігати за результатами. Бажаємо вам встигати більше і з задоволенням!

“Або Ви керуєте вашими днем, або день управляє Вами” Джим Рон

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.
Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: