fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The issue of protected gas consumers is partially resolved, but business is asking to bring the case to an end

12/ 07/ 2021
  На засіданні НКРЕКП 8-го липня було прийнято Постанову, якою передбачається можливість постачання природного газу підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) постачальником «останньої надії». Дане рішення дозволить уникнути кризової ситуації та техногенних катастроф, що можуть виникнути на ринку природного газу України в осінньо-зимовий період. Окрім того, зазначене рішення надасть можливість постачати природний газ підприємствам ТКЕ постачальником «останньої надії», за умови, якщо попереднім постачальником ініційована процедура відключення такого споживача від газу, що унеможливить виникнення ситуації, коли соціально-важливі підприємства ТКЕ можуть бути відключені від газопостачання. На початку липня Європейська Бізнес Асоціація зверталась до НКРЕКП із пропозиціями до проєкту Постанови, зокрема, в частині приведення строків постачання природного газу підприємствам ТКЕ постачальником «останньої надії», а також необхідності захисту всіх категорій споживачів, визначених Законом України «Про ринок природного газу». Однак, рішенням НКРЕКП від 8-го липня не було повною мірою забезпечено відповідність норм Постанови положенням Закону України «Про ринок природного газу». Так, бізнес-спільнота звертає увагу Регулятора на необхідність повного приведення норм зазначеного регуляторного акта до положень профільного закону. Зокрема, йдеться про поширення дії змін, запроваджених Постановою, на усіх споживачів, що входять до категорії захищених, в тому числі на лікарні, школи, дитячі садочки, будинки-інтернати тощо. Тож Європейська Бізнес Асоціація висловлює вдячність Регулятору за вирішення цього надважливого для газового сектору питання та закликає НКРЕКП, з метою досягнення балансу інтересів між усіма учасниками ринку природного газу, а також задля уникнення розбіжностей в застосуванні норм чинного законодавства, додатково вжити заходи для врегулювання вищезазначеного питання!

На засіданні НКРЕКП 8-го липня було прийнято Постанову, якою передбачається можливість постачання природного газу підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) постачальником «останньої надії».

Дане рішення дозволить уникнути кризової ситуації та техногенних катастроф, що можуть виникнути на ринку природного газу України в осінньо-зимовий період. Окрім того, зазначене рішення надасть можливість постачати природний газ підприємствам ТКЕ постачальником «останньої надії», за умови, якщо попереднім постачальником ініційована процедура відключення такого споживача від газу, що унеможливить виникнення ситуації, коли соціально-важливі підприємства ТКЕ можуть бути відключені від газопостачання.

На початку липня Європейська Бізнес Асоціація зверталась до НКРЕКП із пропозиціями до проєкту Постанови, зокрема, в частині приведення строків постачання природного газу підприємствам ТКЕ постачальником «останньої надії», а також необхідності захисту всіх категорій споживачів, визначених Законом України «Про ринок природного газу».

Однак, рішенням НКРЕКП від 8-го липня не було повною мірою забезпечено відповідність норм Постанови положенням Закону України «Про ринок природного газу».

Так, бізнес-спільнота звертає увагу Регулятора на необхідність повного приведення норм зазначеного регуляторного акта до положень профільного закону. Зокрема, йдеться про поширення дії змін, запроваджених Постановою, на усіх споживачів, що входять до категорії захищених, в тому числі на лікарні, школи, дитячі садочки, будинки-інтернати тощо.

Тож Європейська Бізнес Асоціація висловлює вдячність Регулятору за вирішення цього надважливого для газового сектору питання та закликає НКРЕКП, з метою досягнення балансу інтересів між усіма учасниками ринку природного газу, а також задля уникнення розбіжностей в застосуванні норм чинного законодавства, додатково вжити заходи для врегулювання вищезазначеного питання!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: