fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БРЕНД РОБОТОДАВЦЯ: з чого почати та основні інструменти

19/ 05/ 2023
  Досягаючи певного рівня, компанії з розвиненою корпоративною культурою, приходять до усвідомлення, що потрібно розвивати бренд роботодавця. І ця історія повинна вже бути свідомим кроком, з чіткою стратегією. Тому ми зібрали для вас поради, які ґрунтуються на досвіду рекрутингових послуг, які надає Accounting HUB. Почнемо з основи, - що таке employer brand. Це репутація компанії як роботодавця, саме він дає кандидатам відповідь на запитання, чому варто працювати саме в цій фірмі, без прив’язки до конкретної ролі.  Тому, перш за все, власник бізнесу та HR менеджер повинні відповісти на запитання «для чого ми це робимо?».Причин може бути безліч: часта зміна команд, масштабування бізнесу, що тягне за собою активний найм, або вихід на новий ринок.   Проаналізуйте базу - місію, візію, глобальні цілі та бізнес-цілі на найближчу перспективу (2–3 роки), від цього залежатиме кого ви братимете в команду. Одна з найскладніших задач, на нашу думку, - визначити чим ви вигідно відрізняєтесь як роботодавець. Після цих дій варто провести свого роду зіставлення з портретом кандидата, сформулювати ключові меседжі, які ви транслюватимете на сайті та в соціальних мережах компанії. Employer branding – це тривалий процес, який включає в себе аналіз воронок залучення кандидатів, оптимізацію рекрутингових кампаній, спілкування з командою, тому ним повинна займатися людина, яка матиме хист та натхнення до цих непростих процесів. Окремо хочеться зупинитися на такому аспекті як амбасадорство працівників компанії. Для того, щоб команда була стабільною та прихильно ставилась до роботодавця, вона повинна отримувати позитивний досвід на трьох рівнях: емоційному (приємна атмосфера, професійний менеджмент, прозорість ухвалення рішень), технологічному (функціонал, на який людина влаштовувалась, відповідає реаліям робочих днів) та функціональному (постійний інтерес до роботи в компанії, бо є технологічна динаміка, компанія розвивається, особливо зараз, коли багато роботодавців впроваджують елементи штучного інтелекту в робочі процеси). Компанія постійно повинна заохочувати співробітників бути амбасадорами – сюди входять різноманітні реферальні програми, додаткові бонуси (не обов’язково матеріальні).

Досягаючи певного рівня, компанії з розвиненою корпоративною культурою, приходять до усвідомлення, що потрібно розвивати бренд роботодавця. І ця історія повинна вже бути свідомим кроком, з чіткою стратегією. Тому ми зібрали для вас поради, які ґрунтуються на досвіду рекрутингових послуг, які надає Accounting HUB.

Почнемо з основи, – що таке employer brand. Це репутація компанії як роботодавця, саме він дає кандидатам відповідь на запитання, чому варто працювати саме в цій фірмі, без прив’язки до конкретної ролі. 

Тому, перш за все, власник бізнесу та HR менеджер повинні відповісти на запитання «для чого ми це робимо?».Причин може бути безліч: часта зміна команд, масштабування бізнесу, що тягне за собою активний найм, або вихід на новий ринок.  

Проаналізуйте базу – місію, візію, глобальні цілі та бізнес-цілі на найближчу перспективу (2–3 роки), від цього залежатиме кого ви братимете в команду.

Одна з найскладніших задач, на нашу думку, – визначити чим ви вигідно відрізняєтесь як роботодавець.

Після цих дій варто провести свого роду зіставлення з портретом кандидата, сформулювати ключові меседжі, які ви транслюватимете на сайті та в соціальних мережах компанії.

Employer branding – це тривалий процес, який включає в себе аналіз воронок залучення кандидатів, оптимізацію рекрутингових кампаній, спілкування з командою, тому ним повинна займатися людина, яка матиме хист та натхнення до цих непростих процесів.

Окремо хочеться зупинитися на такому аспекті як амбасадорство працівників компанії. Для того, щоб команда була стабільною та прихильно ставилась до роботодавця, вона повинна отримувати позитивний досвід на трьох рівнях: емоційному (приємна атмосфера, професійний менеджмент, прозорість ухвалення рішень), технологічному (функціонал, на який людина влаштовувалась, відповідає реаліям робочих днів) та функціональному (постійний інтерес до роботи в компанії, бо є технологічна динаміка, компанія розвивається, особливо зараз, коли багато роботодавців впроваджують елементи штучного інтелекту в робочі процеси).

Компанія постійно повинна заохочувати співробітників бути амбасадорами – сюди входять різноманітні реферальні програми, додаткові бонуси (не обов’язково матеріальні).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: