fbpx

Аккаунтор Київ

ТОВ «Аккаунтор Київ» входить у групу Аккаунтор, найбільшого постачальника послуг з бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту в Північній Європі.
ТОВ «Аккаунтор Київ», раніше відома як “Консу Київ” надає повний спектр фінансових та юридичних послуг європейським компаніям, що працюють в Україні, включаючи пакет повної підтримки для нових компаній, комплексне консультування з питань оподаткування та юридичних питань, бухгалтерський облік, послуги з оплати праці та управління персоналом, підготовка фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів, аудит і IT-консалтинг.
Завдяки співробітництву з Accountor, наші клієнти можуть сконцентруватися на розвитку бізнесу та ключових задачах.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: