fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

16/ 02/ 2021
  Вчора, 16 лютого, відбулися публічні обговорення проекту Національної економічної стратегії 2030 на тему «Розвиток агросектору України», який напрацьовується на платформі Центру економічного відновлення. Під час обговорення проєкту агростратегії Ірина Душник, Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Асоціації, наголосила на наступному. Оскільки доля с/г продукції та харчових продуктів становить майже половину загального експорту країни, отже стратегічне планування та формування економічної політики у цьому секторі є життєво необхідним. Важливим було залучення бізнесу та профільних асоціацій до розробки цієї стратегії. Так, експерти Європейської Бізнес Асоціації брали безпосередню участь у консультаціях з розробки стратегій та надали свої пропозиції, зокрема, щодо впровадження діджиталізації, боротьби з сірим ринком зерна та підтримки експортерів на міжнародних ринках тощо. Цей документ має стати своєрідним компасом для розвитку галузі, подолання перешкод та використання наявних можливостей для розвитку українського агросектору. У заході взяли участь керівники Мінагрополітики, Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Міндовкілля, Держгеокадастру, а також представники профільних асоціацій та експерти галузі. Трансляція заходу доступна за посиланням.

Вчора, 16 лютого, відбулися публічні обговорення проекту Національної економічної стратегії 2030 на тему «Розвиток агросектору України», який напрацьовується на платформі Центру економічного відновлення.

Під час обговорення проєкту агростратегії Ірина Душник, Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Асоціації, наголосила на наступному. Оскільки доля с/г продукції та харчових продуктів становить майже половину загального експорту країни, отже стратегічне планування та формування економічної політики у цьому секторі є життєво необхідним. Важливим було залучення бізнесу та профільних асоціацій до розробки цієї стратегії. Так, експерти Європейської Бізнес Асоціації брали безпосередню участь у консультаціях з розробки стратегій та надали свої пропозиції, зокрема, щодо впровадження діджиталізації, боротьби з сірим ринком зерна та підтримки експортерів на міжнародних ринках тощо. Цей документ має стати своєрідним компасом для розвитку галузі, подолання перешкод та використання наявних можливостей для розвитку українського агросектору.

У заході взяли участь керівники Мінагрополітики, Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Міндовкілля, Держгеокадастру, а також представники профільних асоціацій та експерти галузі. Трансляція заходу доступна за посиланням.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: