fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

03/ 09/ 2020
  Сьогодні представники Комітету з логістики Асоціації долучились до наради за участі Міністра інфраструктури та команди Міністерства інфраструктури України, на якій обговорили проєкт напрацювань щодо впровадження нових технічних вимог до вантажних вагонів при продовженні їх строку служби. Зокрема, йшла мова про встановлення нових граничних строків служби вантажних вагонів, в залежності від їх типу та виконання продовження строку виключно шляхом капітального ремонту на вагоноремонтних та вагонобудівних підприємствах України. Експерти Асоціації наголосили, що виводити старі вагони з експлуатації потрібно, але важливо робити це поступово, із чіткими критеріями та еволюційним шляхом. Без державної підтримки реалізація таких заходів буде неможливою, тому варто заручитись фінансовою підтримкою. Дякуємо усім учасникам за дискусію, сподіваємося на напрацювання консенсусного рішення у даному питанні!
01/

Сьогодні представники Комітету з логістики Асоціації долучились до наради за участі Міністра інфраструктури та команди Міністерства інфраструктури України, на якій обговорили проєкт напрацювань щодо впровадження нових технічних вимог до вантажних вагонів при продовженні їх строку служби.

Зокрема, йшла мова про встановлення нових граничних строків служби вантажних вагонів, в залежності від їх типу та виконання продовження строку виключно шляхом капітального ремонту на вагоноремонтних та вагонобудівних підприємствах України.

Експерти Асоціації наголосили, що виводити старі вагони з експлуатації потрібно, але важливо робити це поступово, із чіткими критеріями та еволюційним шляхом. Без державної підтримки реалізація таких заходів буде неможливою, тому варто заручитись фінансовою підтримкою.

Дякуємо усім учасникам за дискусію, сподіваємося на напрацювання консенсусного рішення у даному питанні!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: