fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

IT

30/ 05/ 2019
  Як відбувається HR та рекрутинг процеси в ІТ компаніях? Які їх основні цінності? Яка модель управління та розвитку співробітників є найбільш зручною? Ці та багато інших питань обговорили на спільному засіданні Комітету Асоціації з управління персоналом та ІТ Комітету, що відбулось 29.05 в офісі Astound Commerce. Дуже корисним було почути й обговорити саме внутрішні процеси та тонкощі компаній від їх безпосередніх представників. Сергій Крушевський та Михайло Собко, функціональні менеджери з веб-розробок,  розповіли про особливості HR-підрозділу в Astound Commerce: як саме відбувається пошук талантів, їх тестування та об’єктивне оцінювання співробітників в цілому. Цікаво було почути про різні підходи у спілкуванні та вираження емоцій іноземцями, які відмінності в CV між нашими на закордонними інженерами, які канали для пошуку співробітників є найбільш популярними і дієвими в інших країнах та як досягти найбільш об’єктивних результатів внутрішніх фідбеків. Андреас Флодстром, СЕО та співзасновник компанії Beetroot, поділився історією заснування шведсько-української компанії та освітнього проекту Beetroot Academy. Нещодавно компанія потрапила до списку 33-х компаній з найбільш демократичною організацією управління у світі. Андреас розповів як саме компанія трансформувала свої внутрішні процеси, щоб досягти таких позитивних результатів, як приймаються рішення всередині колективу. І серед головних принципів – довіра, рівність та відповідальність. Саме завдяки ним можна відійти від традиційного ієрархічного управління до більш прогресивного та демократичного. Андрій Старжинський, маркетинговий директор SoftElegance та співзасновник a-Gnostics, розповів про підходи та методи управління й взаємодії як з «технічним», так і «нетехнічним» персоналом ІТ компаній на прикладі власного досвіду. Андрій поділився особливостями їхнього внутрішнього управління, де ключову роль відіграє саме створення комфортного, домашнього оточення, щоб кожний працівник дійсно почував себе частиною сім’ї. Крім цього пройшлись по темі комунікацій в середині колективу, зокрема про спілкування з окремою категорією дуже розумних людей – «smart people». Після виступів кожний мав можливість задати питання спікерам, а по закінченню заходу поспілкуватись один з одним. Ми щиро вдячні Astound Commerce за організацію, усім гостям за активну участь та спікерам за корисну та захоплюючу інформацію. Слідкуйте за новинами та анонсами, щоб в наступний раз випадково не пропустити такі цікаві події!Speakers. Sergiy Krushevskiy. Functional Manager of Web Development in Astound Commerce. Mikhail Sobko. Functional Manager of Web Development in Astound Commerce. Andrii Starzhynskyi. Co-founder of a-Gnostics, Marketing director in SoftElegance. Andreas Flodstrom. CEO and co-founder of Beetroot and Beetroot Academy.
01/

Як відбувається HR та рекрутинг процеси в ІТ компаніях? Які їх основні цінності? Яка модель управління та розвитку співробітників є найбільш зручною? Ці та багато інших питань обговорили на спільному засіданні Комітету Асоціації з управління персоналом та ІТ Комітету, що відбулось 29.05 в офісі Astound Commerce.

Дуже корисним було почути й обговорити саме внутрішні процеси та тонкощі компаній від їх безпосередніх представників.

Сергій Крушевський та Михайло Собко, функціональні менеджери з веб-розробок,  розповіли про особливості HR-підрозділу в Astound Commerce: як саме відбувається пошук талантів, їх тестування та об’єктивне оцінювання співробітників в цілому. Цікаво було почути про різні підходи у спілкуванні та вираження емоцій іноземцями, які відмінності в CV між нашими на закордонними інженерами, які канали для пошуку співробітників є найбільш популярними і дієвими в інших країнах та як досягти найбільш об’єктивних результатів внутрішніх фідбеків.

Андреас Флодстром, СЕО та співзасновник компанії Beetroot, поділився історією заснування шведсько-української компанії та освітнього проекту Beetroot Academy. Нещодавно компанія потрапила до списку 33-х компаній з найбільш демократичною організацією управління у світі. Андреас розповів як саме компанія трансформувала свої внутрішні процеси, щоб досягти таких позитивних результатів, як приймаються рішення всередині колективу. І серед головних принципів – довіра, рівність та відповідальність. Саме завдяки ним можна відійти від традиційного ієрархічного управління до більш прогресивного та демократичного.

Андрій Старжинський, маркетинговий директор SoftElegance та співзасновник aGnostics, розповів про підходи та методи управління й взаємодії як з «технічним», так і «нетехнічним» персоналом ІТ компаній на прикладі власного досвіду. Андрій поділився особливостями їхнього внутрішнього управління, де ключову роль відіграє саме створення комфортного, домашнього оточення, щоб кожний працівник дійсно почував себе частиною сім’ї. Крім цього пройшлись по темі комунікацій в середині колективу, зокрема про спілкування з окремою категорією дуже розумних людей – «smart people».

Після виступів кожний мав можливість задати питання спікерам, а по закінченню заходу поспілкуватись один з одним. Ми щиро вдячні Astound Commerce за організацію, усім гостям за активну участь та спікерам за корисну та захоплюючу інформацію.

Слідкуйте за новинами та анонсами, щоб в наступний раз випадково не пропустити такі цікаві події!

Speakers

1 / 4
Sergiy Krushevskiy
Functional Manager of Web Development in Astound Commerce
Mikhail Sobko
Functional Manager of Web Development in Astound Commerce
Andrii Starzhynskyi
Co-founder of a-Gnostics, Marketing director in SoftElegance
Andreas Flodstrom
CEO and co-founder of Beetroot and Beetroot Academy
Sergiy Krushevskiy
Mikhail Sobko
Andrii Starzhynskyi
Andreas Flodstrom

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: