fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds, Logistics

30/ 09/ 2019
  Комітет зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації спільно з Комітетом логістики Асоціації взяли участь у черговому засіданні Агроштабу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Знову були підняті питання порядку включення/виключення станцій зі списку малодіяльних та неринкової вартості збирання/приймання вагонів на ці станції (додаткова плата УЗ, що ставить в неконкурентну позицію більшість елеваторів України). Асоціація звернулась до Укрзалізниці з проханням переглянути перелік та виключити із списку малодіяльних ті станції, які, на думку бізнес-спільноти, недоцільно вносити до переліку малодіяльних. Експерти Комітету разом з представниками Укрзалізниці та Міністерством продовжать спільну роботу над цим проблемним питанням.

Комітет зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації спільно з Комітетом логістики Асоціації взяли участь у черговому засіданні Агроштабу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Знову були підняті питання порядку включення/виключення станцій зі списку малодіяльних та неринкової вартості збирання/приймання вагонів на ці станції (додаткова плата УЗ, що ставить в неконкурентну позицію більшість елеваторів України). Асоціація звернулась до Укрзалізниці з проханням переглянути перелік та виключити із списку малодіяльних ті станції, які, на думку бізнес-спільноти, недоцільно вносити до переліку малодіяльних. Експерти Комітету разом з представниками Укрзалізниці та Міністерством продовжать спільну роботу над цим проблемним питанням.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: