fbpx

Львів Комітет виробничої промисловості

Комітет був заснований у квітні 2006 року як форум, що об’єднує компаній-членів Асоціації, що працюють у різних сферах виробничої промисловості (деревообробка, текстильна галузь, взуттєва промисловість та ін.) з метою обговорення робочих питань та прийняття узгоджених рішень.

Підписатися на комітет

Щоденник захисту бізнесу

Зустрічі
24/09/2020
Львів Виробнича промисловість

Відбулась офлайн-онлайн зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, на якій обговорили можливості автоматизації та оптимізації робочих процесів.

12:35
12:35
14/03/2019
Львів Митні питання, Львів Виробнича промисловість

14 березня 2019 року активні члени Асоціації логістичної та виробничої сфери мали нагоду зустрітися з Володимиром Омеляном, Міністром інфраструктури України в рамках його робочого візиту на Західну Україну.

13:00
13:00
12/02/2019
Паливо та енергетика, Львів Виробнича промисловість

За ініціативою компаній членів Західноукраїнського офісу Асоціації відбулася зустріч з Тетяною Федоровою, членом правління “Укртрансгазу”. Зустріч була присвячена нововведенням на ринку газу, що вже відбулися в рамках демонополізації, а також різним аспектам добового балансування, що планують запровадити з 1 березня 2019 року.

13:00
13:00

Правління комітету

ЯрославМацвейко

Holger Christiansen Ukraine, BOSCH Group company

Пріоритети комітету

формування ефективної системи співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування;
сприяння компаніям-членам Комітету у реалізації їх виробничих програм та досягненні поставлених цілей шляхом обміну досвідом та інформацією, ефективного вирішення проблем у сфері виробничої промисловості;
внесення та розгляд пропозицій компаній-членів з метою вдосконалення виробничої діяльності підприємств, обговорення найважливіших напрямків її розвитку;
захист інтересів компаній-членів Комітету на місцевому та загальнодержавному рівнях, координація діяльності у цій сфері.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: