fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Виробнича промисловість

14/ 05/ 2021
  А ви знали, що підвищити ефективність обладнання та працівників можна за допомогою простих гаджетів? У п’ятницю учасники Виробничого комітету разом з Павлом Лісовським, CBDO KOEEBOX в IT-ENTERPRISE, Кирилом Костанецьким, керуючим проектів SmartEAM та Павлом Клименко, CEO стартапу JobTrackers обговорили, як оптимізувати виробництво! Запрошені експерти поділилися своїми напрацюваннями та вирішенням питань ефективності на підприємстві. Зокрема, поговорили про: SmartEAM by IT-Enterprise – система, що створена для надійної роботи обладнання. ЇЇ цілі: зниження витрат на утримання та підвищення надійності. Система підказує про необхідність планового обслуговування, дотримання рекомендацій виробників та здійснює контроль за використанням обладнання. KOEEBOX – ще одне ефективне рішення для моніторингу обладнання в режимі онлайн. Пристрій дозволяє розрахувати енерговитрати, виміряти струм та показати, коли та скільки обладнання працювало. JobTrackers – рішення для підвищення продуктивності персоналу. Система працює завдяки блютуз міткам, фітнес браслетам та штучного інтелекту. Звіти за відпрацьовану зміну зможуть переглянути як роботодавець, так і сам працівник. Ми надзвичайно пишаємося, що усі продукти створені в Україні! Дякуємо всім учасникам за цікаву дискусію! Зустрінемося! Якщо Ви хочете дізнатися більше про засідання Виробничого комітету та представлені продукти або бажаєте переглянути відеозапис зустрічі звертайтеся на пошту [email protected]

А ви знали, що підвищити ефективність обладнання та працівників можна за допомогою простих гаджетів? У п’ятницю учасники Виробничого комітету разом з Павлом Лісовським, CBDO KOEEBOX в IT-ENTERPRISE, Кирилом Костанецьким, керуючим проектів SmartEAM та Павлом Клименко, CEO стартапу JobTrackers обговорили, як оптимізувати виробництво!

Запрошені експерти поділилися своїми напрацюваннями та вирішенням питань ефективності на підприємстві. Зокрема, поговорили про:

  • SmartEAM by IT-Enterprise – система, що створена для надійної роботи обладнання. ЇЇ цілі: зниження витрат на утримання та підвищення надійності. Система підказує про необхідність планового обслуговування, дотримання рекомендацій виробників та здійснює контроль за використанням обладнання.
  • KOEEBOX – ще одне ефективне рішення для моніторингу обладнання в режимі онлайн. Пристрій дозволяє розрахувати енерговитрати, виміряти струм та показати, коли та скільки обладнання працювало.
  • JobTrackers – рішення для підвищення продуктивності персоналу. Система працює завдяки блютуз міткам, фітнес браслетам та штучного інтелекту. Звіти за відпрацьовану зміну зможуть переглянути як роботодавець, так і сам працівник.

Ми надзвичайно пишаємося, що усі продукти створені в Україні!

Дякуємо всім учасникам за цікаву дискусію! Зустрінемося!

Якщо Ви хочете дізнатися більше про засідання Виробничого комітету та представлені продукти або бажаєте переглянути відеозапис зустрічі звертайтеся на пошту [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: