fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Виробнича промисловість

20/ 06/ 2022
  Сьогодні ефективність роботи компанії має надзвичайно важливе значення аби бізнес зміг вистояти та бути опорою як для працівників, так і для держави в цілому. Тож, 15 червня в рамках роботи Виробничого Комітету, представники компаній виробників Асоціації, на запрошення компанії ТОВ ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ та її керівника Андрія Мацигіна, мали можливість оглянути як працює виробництво, в основі якого лежить ощадливість та безперервне покращення усіх процесів на кожному етапі. Дана компанія – це яскравий приклад виробництва, що постійно вдосконалюється та впроваджує конструктивні ідеї, іншими словами – виробництва, котре працює за методогією LEAN.  Також увазі присутніх було презентовано систему SMED (Single-Minute Exchange of Die), що є найбільш популярним інструментом LEAN. SMED - це система швидкого переналаштування. Набір технічних і практичних методів, які дозволяють скоротити час операцій переналаштування обладнання до 10 хвилин. Ось кілька прикладів, як впровадження даного підходу покращило та спростило процеси на заводі: Облаштування робочого місця рухомими поличками, де кожен інструмент має своє місце і кожен працівник швидко може ним скористатись при потребі. Автоматичне підтвердження старту замовлення – економія часу. Об’єднання замовлення - економія часу на переналаштування обладнання за рахунок малої кількості операцій. Раціональне планування роботи - заздалегідь підготовлений провід, контакти, перевірені аплікатори для наступних замовлень, тощо. Система планування виробництва на дільниці нарізки – раціональне планування та розприділення замовлень на обладнання. Андрій Мацигін разом з теоретичною презентацією продемонстрував присутнім як же усе відбувається практично, зробивши оглядову екскурсію потужностями. Учасники зустрічі мали змогу проаналізувати та взяти корисні лайфхаки, котрі кожен зможе застосувати у себе на підприємстві. Дякуємо Андрію Мацигіну за цікавий досвід та усім присутнім за активну участь у зустрічі! Плануємо наступні події, то ж слідкуйте за нашими новинами😊
01/

Сьогодні ефективність роботи компанії має надзвичайно важливе значення аби бізнес зміг вистояти та бути опорою як для працівників, так і для держави в цілому.

Тож, 15 червня в рамках роботи Виробничого Комітету, представники компаній виробників Асоціації, на запрошення компанії ТОВ “ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ” та її керівника Андрія Мацигіна, мали можливість оглянути як працює виробництво, в основі якого лежить ощадливість та безперервне покращення усіх процесів на кожному етапі.

Дана компанія – це яскравий приклад виробництва, що постійно вдосконалюється та впроваджує конструктивні ідеї, іншими словами – виробництва, котре працює за методогією LEAN

Також увазі присутніх було презентовано систему SMED (Single-Minute Exchange of Die), що є найбільш популярним інструментом LEAN.

SMED – це система швидкого переналаштування. Набір технічних і практичних методів, які дозволяють скоротити час операцій переналаштування обладнання до 10 хвилин.

Ось кілька прикладів, як впровадження даного підходу покращило та спростило процеси на заводі:

  • Облаштування робочого місця рухомими поличками, де кожен інструмент має своє місце і кожен працівник швидко може ним скористатись при потребі.
  • Автоматичне підтвердження старту замовлення – економія часу.
  • Об’єднання замовлення – економія часу на переналаштування обладнання за рахунок малої кількості операцій.
  • Раціональне планування роботи – заздалегідь підготовлений провід, контакти, перевірені аплікатори для наступних замовлень, тощо.
  • Система планування виробництва на дільниці нарізки – раціональне планування та розприділення замовлень на обладнання.

Андрій Мацигін разом з теоретичною презентацією продемонстрував присутнім як же усе відбувається практично, зробивши оглядову екскурсію потужностями.

Учасники зустрічі мали змогу проаналізувати та взяти корисні лайфхаки, котрі кожен зможе застосувати у себе на підприємстві.

Дякуємо Андрію Мацигіну за цікавий досвід та усім присутнім за активну участь у зустрічі!

Плануємо наступні події, то ж слідкуйте за нашими новинами😊

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: