fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Виробнича промисловість

24/ 09/ 2020
  24 вересня 2020 року відбулась офлайн-онлайн зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, на якій обговорили можливості автоматизації та оптимізації робочих процесів. Зокрема, Романом Олійником, виконавчим директором компанії «Інтрамоушн» було зосереджено увагу на конкуренції в ефективності виробництв, що використовують часткову/повну автоматизацію. Саме забезпечення безперервності та продуктивності виробничих процесів дозволить українському бізнесу конкурувати з іншими “emerging markets”. Павло Федюк, власник та директор компанії «Прогрес сервіс» поділився досвідом впровадження системи LEAN (оптимізація процесів). Окрім цього, від Андрія Мирончука, менеджера проектів “Компанії “ЦЕНТР ЛТД”  учасники  почули про важливість побудови ефективної системи роботи з охорони праці на виробництві для попередження травматизму та нещасних випадків. За результатами засідання: - необхідно провести внутрішній аудит виробничих процесів для того, щоб виявити слабкі та вже не зовсім ефективні місця у процесах. Бажано для такого аудиту запрошувати спеціалістів ззовні. Розуміючи де і які у вас слабкі сторони, шукати варіант їх усунення шляхом або автоматизації, або ліквідації; -рекомендовано прочитати «2 секунди Lean». Пол Ейкерс, про спосіб мислення, яке можливо застосовувати не тільки у виробництві, але й в інших сферах. Важливо, щоб таким мисленням володів директор або топ менеджер і заряджав ним своїх працівників; -  вартує також проводити аудити з охорони праці до того моменту як до вас прийдуть контролюючі органи. Краще бути готовими до, а не “гасити пожежу” уже після. Крім того побудова ефективної системи роботи з охорони праці є запорукою  захисту працівників на підприємстві, відповідальність за яких несе директор. Серед іншого на засіданні було анонсовано: Проведення виборів голови Виробничого комітету, про що буде додатково повідомлено засобами електронного зв’язку; Запровадження ініціативи щодо створення дорадчих рад при підприємствах. За запитом можемо також надіслати відео-запис заходу. Були раді бачити всіх, хто зміг долучитись як оффлайн, так і онлайн. Слідкуйте за новинами. Далі – більше!
01/

24 вересня 2020 року відбулась офлайн-онлайн зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, на якій обговорили можливості автоматизації та оптимізації робочих процесів.

Зокрема, Романом Олійником, виконавчим директором компанії «Інтрамоушн» було зосереджено увагу на конкуренції в ефективності виробництв, що використовують часткову/повну автоматизацію. Саме забезпечення безперервності та продуктивності виробничих процесів дозволить українському бізнесу конкурувати з іншими “emerging markets”.

Павло Федюк, власник та директор компанії «Прогрес сервіс» поділився досвідом впровадження системи LEAN (оптимізація процесів).

Окрім цього, від Андрія Мирончука, менеджера проектів “Компанії “ЦЕНТР ЛТД”  учасники  почули про важливість побудови ефективної системи роботи з охорони праці на виробництві для попередження травматизму та нещасних випадків.

За результатами засідання:

– необхідно провести внутрішній аудит виробничих процесів для того, щоб виявити слабкі та вже не зовсім ефективні місця у процесах. Бажано для такого аудиту запрошувати спеціалістів ззовні. Розуміючи де і які у вас слабкі сторони, шукати варіант їх усунення шляхом або автоматизації, або ліквідації;

-рекомендовано прочитати «2 секунди Lean». Пол Ейкерс, про спосіб мислення, яке можливо застосовувати не тільки у виробництві, але й в інших сферах. Важливо, щоб таким мисленням володів директор або топ менеджер і заряджав ним своїх працівників;

  вартує також проводити аудити з охорони праці до того моменту як до вас прийдуть контролюючі органи. Краще бути готовими до, а не “гасити пожежу” уже після. Крім того побудова ефективної системи роботи з охорони праці є запорукою  захисту працівників на підприємстві, відповідальність за яких несе директор.

Серед іншого на засіданні було анонсовано:

  • Проведення виборів голови Виробничого комітету, про що буде додатково повідомлено засобами електронного зв’язку;
  • Запровадження ініціативи щодо створення дорадчих рад при підприємствах.

За запитом можемо також надіслати відео-запис заходу.

Були раді бачити всіх, хто зміг долучитись як оффлайн, так і онлайн. Слідкуйте за новинами. Далі – більше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: