fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Звіт про засідання Виробничого Комітету Офісу Асоціації

26/ 03/ 2024
    Нещодавно відбулось засідання Виробничого Комітету Офісу Асоціації. Основною темою зустрічі було обговорення потреб компаній у частині виробничих потужностей та технічних можливостей браун і грінфілдів та участь в інтерактивній грі, задля поглиблення знань про філософію Lean. Учасники зустрічі детально розглянули широкий спектр потреб, серед яких: Інфраструктурні: Підключення до електромереж Логістика (перетин кордону, експорт) Залізничні хаби (сухі порти) Розвантаження та зберігання (крос-доки, складські приміщення) Виробничі: Автоматизація процесів Металообробка Холодильні потужності Нові рішення для упаковки Енергоефективність, зелена енергетика, сертифікація Кадрові та соціальні: Залучення та утримання персоналу (комфорт, зручність) Аутсорсинг персоналу Юридичні та регуляторні потреби: Законодавчі пільги (індустріальні парки, розтермінування оплат) Податкові преференції Дозвільна система Додаткові потреби: Безпека Санітарна зона Резервне живлення Кластерність Окрім цього, учасники мали можливість взяти участь в інтерактивній грі від компанії Прогрес Сервіс, яка дозволила їм відчути на власному досвіді принципи ощадливого виробництва та оптимізації виробничих процесів. Учасники відзначили цінність отриманого досвіду та висловили зацікавленість у подальшому впровадженні методології Lean на своїх підприємствах. Дякуємо голові Виробничого Комітету Юрію Яциничу за організацію та ефективне проведення зустрічі, Павлу Федюку , СЕО компанії Progress-servise за змістовну та інформативну презентацію інтерактивної гри, яка дозволила учасникам на практиці відчути переваги застосування принципів ощадливого виробництва. Окрема подяка Port.Lviv за гостинність та створення комфортних умов для проведення заходу.
01/

 

Нещодавно відбулось засідання Виробничого Комітету Офісу Асоціації. Основною темою зустрічі було обговорення потреб компаній у частині виробничих потужностей та технічних можливостей браун і грінфілдів та участь в інтерактивній грі, задля поглиблення знань про філософію Lean.

Учасники зустрічі детально розглянули широкий спектр потреб, серед яких:

 • Інфраструктурні:
 1. Підключення до електромереж
 2. Логістика (перетин кордону, експорт)
 3. Залізничні хаби (“сухі порти”)
 4. Розвантаження та зберігання (крос-доки, складські приміщення)
 • Виробничі:
 1. Автоматизація процесів
 2. Металообробка
 3. Холодильні потужності
 4. Нові рішення для упаковки
 5. Енергоефективність, “зелена” енергетика, сертифікація
 • Кадрові та соціальні:
 1. Залучення та утримання персоналу (комфорт, зручність)
 2. Аутсорсинг персоналу
 • Юридичні та регуляторні потреби:
 1. Законодавчі пільги (індустріальні парки, розтермінування оплат)
 2. Податкові преференції
 3. Дозвільна система
 • Додаткові потреби:
 1. Безпека
 2. Санітарна зона
 3. Резервне живлення
 4. Кластерність

Окрім цього, учасники мали можливість взяти участь в інтерактивній грі від компанії “Прогрес Сервіс”, яка дозволила їм відчути на власному досвіді принципи ощадливого виробництва та оптимізації виробничих процесів. Учасники відзначили цінність отриманого досвіду та висловили зацікавленість у подальшому впровадженні методології Lean на своїх підприємствах.

Дякуємо голові Виробничого Комітету Юрію Яциничу за організацію та ефективне проведення зустрічі, Павлу Федюку , СЕО компанії “Progress-servise” за змістовну та інформативну презентацію інтерактивної гри, яка дозволила учасникам на практиці відчути переваги застосування принципів ощадливого виробництва. Окрема подяка Port.Lviv за гостинність та створення комфортних умов для проведення заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: