fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з транспорту, шиппінгу та міжнародної торгівлі: “Укладення контрактів в англійському праві (Частина 1)”

02/ 04/ 2020
  Тема зовнішньоекономічних торговельних контрактів, які підпорядковуються нормам англійського права становить особливий інтерес з моменту розвитку і зростання національного корпоративного бізнесу та нарощування експортних потужностей з різних сферах економіки України. Це повязано передусім з тим, що 80% угод у всьому світі укладається з використанням типової проформи контакту GAFTA. Отож, що ж являє собою угода в рамках системи англійського права, ми розбиралися під час вебінару Веб-курсу з транпорту, шиппінгу та міжнародної торгівлі 02 квітня 2020 року.  Разом зі спікерами Андрієм Перепелицею та Валерією Івановою розглянули як теоретичні, так і практичні аспекти укладення контрактів: поняття, типові форми GAFTA та FOSFA, ознаки та способи їх укладання, а також момент, коли контракт вважається укладеним. Особливу увагу приділили останньому питанню, звертаючись до прикладів з англійського прецедентного права, адже дуже багато суперечок виникає з приводу того в який саме момент контракт набуває чинності. Також цікавим є те, що фактично типові проформи зводять всю систему англійського права в єдині умови на 3 сторінки.  Сподіваємося, що тема була корисною для вас та до зустрічі на наступних вебінарах!

Тема зовнішньоекономічних торговельних контрактів, які підпорядковуються нормам англійського права становить особливий інтерес з моменту розвитку і зростання національного корпоративного бізнесу та нарощування експортних потужностей з різних сферах економіки України. Це пов’язано передусім з тим, що 80% угод у всьому світі укладається з використанням типової проформи контакту GAFTA.

Отож, що ж являє собою угода в рамках системи англійського права, ми розбиралися під час вебінару Веб-курсу з транпортушиппінгу та міжнародної торгівлі 02 квітня 2020 року. 

Разом зі спікерами Андрієм Перепелицею та Валерією Івановою розглянули як теоретичні, так і практичні аспекти укладення контрактів: поняття, типові форми GAFTA та FOSFA, ознаки та способи їх укладання, а також момент, коли контракт вважається укладеним. Особливу увагу приділили останньому питаннюзвертаючись до прикладів з англійського прецедентного права, адже дуже багато суперечок виникає з приводу того в який саме момент контракт набуває чинностіТакож цікавим є те, що фактично типові проформи зводять всю систему англійського права в єдині умови на 3 сторінки. 

Сподіваємося, що тема була корисною для вас та до зустрічі на наступних вебінарах!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: