fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фестиваль релокованих бізнесів Check-in Dnipro

26/ 04/ 2024
  Check-in Dnipro повертається! 27 та 28 квітня у Дніпрі відбудеться фестиваль релокованих бізнесів Check-in Dnipro. Участь для бізнесів та відвідувачів безкоштовна за попередньою реєстрацією. Реєстрація для бізнесів: https://forms.gle/BWTfoRnPYnqVvfVR8 Реєстрація для відвідувачів: https://forms.gle/zraUmamo69TofJZJ6 Минула подія стала змінотворчою, адже допомогла згуртувати та познайомити між собою представників місцевого бізнесу, релокованих колег, їхніх клієнтів і клієнток. Завдяки новим зв’язкам, у Дніпрі вдалось започаткувати міцну бізнес-спільноту тих, хто прагне розвитку для себе, своєї справи та економічного процвітання для країни. Цього року перед представниками бізнесу стоять нові виклики, тож програма фестивалю сформована відповідно: ярмарок, на якому підприємці зможуть презентувати та продавати свої товари; серія воркшопів та лекцій для представників бізнесу та гостей фестивалю; музична програма із кращими представниками української інді сцени. Воркшопи: музичний з Юрієм Буличевим (проєкт Monotonne), контент мейкінг для бізнесу з блогеркою Лєркою Міліонеркою, створення арт-об’єктів із декор департаментом Лесі Квартиринки, воркшоп із створення кастомного одягу з дизайнеркою Марі Литвиненко та багато інших. Лекційна програма міститиме лекції про інновації, PR, розбудову спільнот, автоматизацію процесів, делегування та про навіть штучний інтелект та його використання у підприємницькій діяльності. Спікери: Євген Синельников (УкрЮтубПроєкт), Катерина Присяжнюк (ЕВА), Денис Блощинський (ВідкривайУкраїну), Лесик Омодада (House of Europe) та інші. Подробиці — в соцмережах фестивалю (https://www.instagram.com/checkin_festival/) та на сайті. Музична програма буде представлена на двох сценах — головній та альтернативній. Серед виконавців Kurs Valüt, Пиріг і Батіг, Стас Корольов & vesnavoseny, SAWRAS, Monotonne, SI Process, as!d.konsultant, JmDasha, Walakos, Sheetel, Maxandruh та інші. Подію організовують команди ГО SHIFT, Module та SHUM.rave за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри» UCBI.

Check-in Dnipro повертається!

27 та 28 квітня у Дніпрі відбудеться фестиваль релокованих бізнесів Check-in Dnipro. Участь для бізнесів та відвідувачів безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Реєстрація для бізнесів: https://forms.gle/BWTfoRnPYnqVvfVR8

Реєстрація для відвідувачів: https://forms.gle/zraUmamo69TofJZJ6

Минула подія стала змінотворчою, адже допомогла згуртувати та познайомити між собою представників місцевого бізнесу, релокованих колег, їхніх клієнтів і клієнток. Завдяки новим зв’язкам, у Дніпрі вдалось започаткувати міцну бізнес-спільноту тих, хто прагне розвитку для себе, своєї справи та економічного процвітання для країни. Цього року перед представниками бізнесу стоять нові виклики, тож програма фестивалю сформована відповідно:

  • ярмарок, на якому підприємці зможуть презентувати та продавати свої товари;
  • серія воркшопів та лекцій для представників бізнесу та гостей фестивалю;
  • музична програма із кращими представниками української інді сцени.

Воркшопи: музичний з Юрієм Буличевим (проєкт Monotonne), контент мейкінг для бізнесу з блогеркою Лєркою Міліонеркою, створення арт-об’єктів із декор департаментом Лесі Квартиринки, воркшоп із створення кастомного одягу з дизайнеркою Марі Литвиненко та багато інших.

Лекційна програма міститиме лекції про інновації, PR, розбудову спільнот, автоматизацію процесів, делегування та про навіть штучний інтелект та його використання у підприємницькій діяльності.

Спікери: Євген Синельников (УкрЮтубПроєкт), Катерина Присяжнюк (ЕВА), Денис Блощинський (ВідкривайУкраїну), Лесик Омодада (House of Europe) та інші.

Подробиці — в соцмережах фестивалю (https://www.instagram.com/checkin_festival/) та на сайті.

Музична програма буде представлена на двох сценах — головній та альтернативній. Серед виконавців Kurs Valüt, Пиріг і Батіг, Стас Корольов & vesnavoseny, SAWRAS, Monotonne, SI Process, as!d.konsultant, JmDasha, Walakos, Sheetel, Maxandruh та інші.

Подію організовують команди ГО SHIFT, Module та SHUM.rave за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри» UCBI.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: