fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM Україна та ІСАР Єднання запускають спільну програму для громадського сектору

29/ 02/ 2024
  Програма допоможе громадським та благодійним організаціям створити власні цифрові рішення для реалізації своєї діяльності. Проєкт Сила цифрових рішень для громадського сектору — це інтенсивна програма EPAM Україна та ІСАР Єднання, спрямована на освоєння сучасних цифрових інструментів для підвищення ефективності та видимості ініціатив громадських організацій. Реєстрація представників громадських та благодійних організацій на програму триватиме до 12 березня включно. На учасників/ць чекають: Менторська підтримка від експертів EPAM Україна та ІСАР Єднання; Ексклюзивні воркшопи: від цифрової безпеки до Agile методології; Шанс отримати професійну підтримку для переможців від EPAM Україна; Можливість зустріти однодумців та обмінятися досвідом з лідерами інших організацій. Хто може взяти участь? Команди організацій громадянського суспільства (чи команда з кількох ГО або БО) з трьох чи більше учасників, зацікавлених у розвитку цифрових компетенцій та інтеграції новітніх технологій у свою роботу та проєкти. Організації можуть бути як на ранніх етапах розвитку своїх організацій, так і представляти об’єднання з досвідом виконання соціальних проєктів, але з обмеженими ресурсами для інтеграції цифрових технологій. Один з етапів програми – навчання, зокрема серія воркшопів від експертів EPAM Україна та ІСАР Єднання: ІТ рішення, які ви можете використовувати у своїй діяльності; Особливості цифрової безпеки; Дизайн мислення та як його використовувати у своїх проєктах; Розробку успішних проєктів з допомогою технологій; Agile підхід у діяльності організації та проєктів. Навчання триватиме онлайн з 18 березня до 5 квітня 2024 року. А вже 15 квітня відбудеться пітчинг проєктів (у гібридному форматі), які учасники та учасниці напрацюють за підтримки менторів програми. Переможці пітчингу отримають підтримку з IT розробкою ініціативи від EPAM Україна. Від CRM-систем до сайтів і застосунків –кожна з команд представить унікальні цифрові рішення, які зроблять світ кращим. Програма відкрита до ідей у зазначених сферах, а також до інших ініціатив, що мають потенціал: Освітні проєкти або проєкти для навчальних установ; Технології для соціальних змін: розробка ІТ-продуктів для вирішення соціальних викликів або розрахунок енергоефективності, відслідковування екологічних показників, покращення доступності охорони здоровя E-learning та дистанційна освіта: розвиток онлайн-освітніх ресурсів, створення електронних платформ для навчання, підтримка дистанційного навчання та мобільного навчання; Допомога малим бізнесам.

Програма допоможе громадським та благодійним організаціям створити власні цифрові рішення для реалізації своєї діяльності.

Проєкт “Сила цифрових рішень для громадського сектору” — це інтенсивна програма EPAM Україна та ІСАР Єднання, спрямована на освоєння сучасних цифрових інструментів для підвищення ефективності та видимості ініціатив громадських організацій.

Реєстрація представників громадських та благодійних організацій на програму триватиме до 12 березня включно.

На учасників/ць чекають:

  • Менторська підтримка від експертів EPAM Україна та ІСАР Єднання;
  • Ексклюзивні воркшопи: від цифрової безпеки до Agile методології;
  • Шанс отримати професійну підтримку для переможців від EPAM Україна;
  • Можливість зустріти однодумців та обмінятися досвідом з лідерами інших організацій.

Хто може взяти участь?

Команди організацій громадянського суспільства (чи команда з кількох ГО або БО) з трьох чи більше учасників, зацікавлених у розвитку цифрових компетенцій та інтеграції новітніх технологій у свою роботу та проєкти.

Організації можуть бути як на ранніх етапах розвитку своїх організацій, так і представляти об’єднання з досвідом виконання соціальних проєктів, але з обмеженими ресурсами для інтеграції цифрових технологій.

Один з етапів програми – навчання, зокрема серія воркшопів від експертів EPAM Україна та ІСАР Єднання:

  • ІТ рішення, які ви можете використовувати у своїй діяльності;
  • Особливості цифрової безпеки;
  • Дизайн мислення та як його використовувати у своїх проєктах;
  • Розробку успішних проєктів з допомогою технологій;
  • Agile підхід у діяльності організації та проєктів.

Навчання триватиме онлайн з 18 березня до 5 квітня 2024 року. А вже 15 квітня відбудеться пітчинг проєктів (у гібридному форматі), які учасники та учасниці напрацюють за підтримки менторів програми. Переможці пітчингу отримають підтримку з IT розробкою ініціативи від EPAM Україна. Від CRM-систем до сайтів і застосунків –кожна з команд представить унікальні цифрові рішення, які зроблять світ кращим.

Програма відкрита до ідей у зазначених сферах, а також до інших ініціатив, що мають потенціал:

  • Освітні проєкти або проєкти для навчальних установ;
  • Технології для соціальних змін: розробка ІТ-продуктів для вирішення соціальних викликів або розрахунок енергоефективності, відслідковування екологічних показників, покращення доступності охорони здоров’я
  • E-learning та дистанційна освіта: розвиток онлайн-освітніх ресурсів, створення електронних платформ для навчання, підтримка дистанційного навчання та мобільного навчання;
  • Допомога малим бізнесам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: