fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Спіймай мене, якщо зможеш»

11/ 10/ 2022
  Автор: Олександр Брагін, адвокат Dynasty Law & Investment Рухаючись автомобілем дорогами України можна спостерігати не тільки мальовничі пейзажі нашої країни, але і відсутність дорожніх знаків, які вказують відстань до населених пунктів та напрямок. Їх відсутність є цілком виправданою, адже з початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну необхідно було створити якнайбільше перешкод для просування та орієнтування загарбників на території нашої держави. У зв’язку із цим, у лютому з доріг зникли не тільні знаки, які вказували напрямок та відстань до населених пунктів, але і ті, що вказують на початок та закінчення населених пунктів. Але такі обставини мають і інший бік, який прямо впливає на права то обов’язки учасників дорожнього руху. За загальним правилом, рух транспортних засобів у населених пунктах дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год (п. 12.4. ПДР), а за межами населених пунктів, на всіх дорогах та на дорогах, що проходять через населені пункти, що позначені знаком 5.51 (Дорожній знак, який вказує на початок населеного пункту та виконаний на синьому фоні), дозволяється рух із швидкістю не більше 90 км/год, 110 км/год якщо дорога має окремі проїзні частини, які відокремлені одна від одної розділювальною смугою (п. 12.6 ПДР). Також, в ПДР наведено і визначення населеного пункту, тобто забудованої території, вїзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками, які вказують на початок та закінчення населеного пункту та виконаний на синьому чи білому фонах (5.49, 5.50, 5.51, 5.52). В деяких населених пунктах зазначені дорожні знаки були відновлені, а в деяких відсутні і дотепер. Вказана обставина позбавляє водіїв можливості вірно визначити з якого моменту та з якою швидкістю має рухатись транспортний засіб. Наведена ситуація є двоякою. З одного боку у порушників ПДР виникає можливість уникнути покарання, а з іншого боку виникають підстави для маніпулювання з боку представників правоохоронних органів, які здійснюють контроль за дотриманням ПДР. Розібратись у тонкощах чинного законодавства та не потрапити у поле зору правоохоронних органів Вам допоможуть адвокати Dynasty Law & Investment.

Автор: Олександр Брагін, адвокат Dynasty Law & Investment

Рухаючись автомобілем дорогами України можна спостерігати не тільки мальовничі пейзажі нашої країни, але і відсутність дорожніх знаків, які вказують відстань до населених пунктів та напрямок. Їх відсутність є цілком виправданою, адже з початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну необхідно було створити якнайбільше перешкод для просування та орієнтування загарбників на території нашої держави. У зв’язку із цим, у лютому з доріг зникли не тільні знаки, які вказували напрямок та відстань до населених пунктів, але і ті, що вказують на початок та закінчення населених пунктів. Але такі обставини мають і інший бік, який прямо впливає на права то обов’язки учасників дорожнього руху.

За загальним правилом, рух транспортних засобів у населених пунктах дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год (п. 12.4. ПДР), а за межами населених пунктів, на всіх дорогах та на дорогах, що проходять через населені пункти, що позначені знаком 5.51 (Дорожній знак, який вказує на початок населеного пункту та виконаний на синьому фоні), дозволяється рух із швидкістю не більше 90 км/год, 110 км/год якщо дорога має окремі проїзні частини, які відокремлені одна від одної розділювальною смугою (п. 12.6 ПДР). Також, в ПДР наведено і визначення населеного пункту, тобто забудованої території, в’їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками, які вказують на початок та закінчення населеного пункту та виконаний на синьому чи білому фонах (5.49, 5.50, 5.51, 5.52).

В деяких населених пунктах зазначені дорожні знаки були відновлені, а в деяких відсутні і дотепер. Вказана обставина позбавляє водіїв можливості вірно визначити з якого моменту та з якою швидкістю має рухатись транспортний засіб. Наведена ситуація є двоякою. З одного боку у порушників ПДР виникає можливість уникнути покарання, а з іншого боку виникають підстави для маніпулювання з боку представників правоохоронних органів, які здійснюють контроль за дотриманням ПДР.

Розібратись у тонкощах чинного законодавства та не потрапити у поле зору правоохоронних органів Вам допоможуть адвокати Dynasty Law & Investment.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: