fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення “Ситуація на фронті та її вплив на ведення бізнесу”

  • Дата: 17/05/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 12:00 - 13:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення “Ситуація на фронті та її вплив на ведення бізнесу”. Дата: 17 травня2024. Час: 12:00 13:00. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на експертне обговорення Ситуація на фронті та її вплив на ведення бізнесу, під час якого ми обговоримо актуальну ситуацію та можливі сценарії розвитку подій на фронті, її вплив на український бізнес та шляхи адаптації до нових викликів. Під час заходу ви зможете дізнатися оцінку воєнної ситуації та можливих загроз для бізнесу, зокрема безпекову ситуацію в різних регіонах України на найближчий час, обговорити шляхи реагування на зміни в безпековій ситуації. Спікери: Андрій Загороднюк, Голова Правління Центру оборонних стратегій, екс-Міністр оборони України (2019-2020 рр.) Людмила Немиря, Продюсерка та ведуча Youtube каналу Перепелиця Григорій— український політолог, конфліктолог-міжнародник, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на експертне обговорення “Ситуація на фронті та її вплив на ведення бізнесу“, під час якого ми обговоримо актуальну ситуацію та можливі сценарії розвитку подій на фронті, її вплив на український бізнес та шляхи адаптації до нових викликів.

Під час заходу ви зможете дізнатися оцінку воєнної ситуації та можливих загроз для бізнесу, зокрема безпекову ситуацію в різних регіонах України на найближчий час, обговорити шляхи реагування на зміни в безпековій ситуації.

Спікери:

  • Андрій Загороднюк, Голова Правління Центру оборонних стратегій, екс-Міністр оборони України (2019-2020 рр.)
  • Людмила Немиря, Продюсерка та ведуча Youtube каналу
  • Перепелиця Григорій— український політолог, конфліктолог-міжнародник, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: