fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокація в ЄС: погляд зсередини на складні процеси

  • Дата: 17/05/2024 (ПТ)
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Адвокація в ЄС: погляд зсередини на складні процеси. Дата: 17 травня2024. Час: 12:00 13:30. Мова: Англійська без перекладу. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на семінар, присвячений адвокації та лобіюванню в Європейському Союзі. Приєднуйтесь до заходу, щоб дізнатися більше про формування політики на одній з найвпливовіших політичних арен світу. Під час семінару учасники матимуть можливість поглибити розуміння ключових питань, що стосуються процесів лобіювання/адвокації в ЄС, а саме: Погляди експертів: Отримайте цінну інформацію про ефективні стратегії та найкращі практики для законного впливу на політичні рішення від досвідчених професіоналів, які мають безпосередній досвід роботи в адвокаційному середовищі ЄС. Політичні дискусії: Долучайтеся до стимулювання дискусій з актуальних політичних питань та нових тенденцій, що впливають на ЄС, на перетині адвокації, лобіювання та державної політики, а також їхні наслідки для формування майбутнього Європи. Сесія запитань та відповідей: Маєте нагальні питання про адвокацію та лобіювання в ЄС? Експерти воркшопу будуть готові відповісти на ваші запитання та надати безцінну інформацію. Не пропустіть цю унікальну можливість поглибити своє розуміння адвокації та лобіювання в ЄС, враховуючи схоже законодавство, яке нещодавно було прийняте в Україні. Спікер: Керстін Думе, Старша керуюча директорка, керівниця брюссельського офісу з питань енергетики та промисловості, FTI Consulting Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Антон Басистий. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на семінар, присвячений адвокації та лобіюванню в Європейському Союзі. Приєднуйтесь до заходу, щоб дізнатися більше про формування політики на одній з найвпливовіших політичних арен світу.

Під час семінару учасники матимуть можливість поглибити розуміння ключових питань, що стосуються процесів лобіювання/адвокації в ЄС, а саме:

  • Погляди експертів: Отримайте цінну інформацію про ефективні стратегії та найкращі практики для законного впливу на політичні рішення від досвідчених професіоналів, які мають безпосередній досвід роботи в адвокаційному середовищі ЄС.
  • Політичні дискусії: Долучайтеся до стимулювання дискусій з актуальних політичних питань та нових тенденцій, що впливають на ЄС, на перетині адвокації, лобіювання та державної політики, а також їхні наслідки для формування майбутнього Європи.
  • Сесія запитань та відповідей: Маєте нагальні питання про адвокацію та лобіювання в ЄС? Експерти воркшопу будуть готові відповісти на ваші запитання та надати безцінну інформацію.

Не пропустіть цю унікальну можливість поглибити своє розуміння адвокації та лобіювання в ЄС, враховуючи схоже законодавство, яке нещодавно було прийняте в Україні.

Спікер:

Керстін Думе, Старша керуюча директорка, керівниця брюссельського офісу з питань енергетики та промисловості, FTI Consulting

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Антон Басистий

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: