fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Працівники ОТП Банку пройшли тримісячне навчання в Product Owner School

29/ 09/ 2022
  24 співробітники ОТП Банку з роздрібного бізнесу, корпоративного бізнесу, інформаційних технологій та безпеки пройшли тримісячне навчання в Product Owner School та отримали сертифікати власників продукту від компанії agiledrive. Такий розвиток команди банку є одним із кроків із системного стратегічного впровадження гнучких підходів до розробки нових продуктів в ОТП Банку. Навчання складалося з трьох модулів: Продукти/Scrum, Стейкхолдери, Backlog/Управління командою. Кожен учасник мав змогу брати участь у міжмодульних зустрічах та інвестувати до 20 годин на місяць на виконання домашніх завдань і розробку власного продукту за новою методологією. Днями співробітники банку завершили курс, презентували підсумкові проєкти та отримали сертифікати від компанії agiledrive. Голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий привітав випускників і відзначив: «Попри все, війну, її економічні наслідки, обмежені можливості для розвитку банківського сектору, ми продовжуємо інвестувати у розвиток нашої команди. Цього разу – у навчання гнучким підходам у створенні конкурентоспроможних банківських продуктів. Адже сила будь якої компанії саме у її команді – у взаємній довірі, згуртованості, професіоналізмі та бажанні рухатися разом в одному напрямку. Як казав Стів Джобс, у діловому світі важливі справи робляться не однією людиною. Їх робить група людей». Agile-менеджмент (від англ. Agile — «рухливий», «спритний», «еластичний») — ітераційний метод планування та керування проектами і процесами. Agile-менеджмент виділяє короткі цикли розробки продукту, надаючи додаткові оновлення в залежності від зміни потреб клієнта. Застосовується як ефективна практика організації праці невеликих груп (які роблять однорідну творчу роботу) в обєднанні з їх управлінням комбінованим (ліберальним і демократичним) методом.

24 співробітники ОТП Банку з роздрібного бізнесу, корпоративного бізнесу, інформаційних технологій та безпеки пройшли тримісячне навчання в Product Owner School та отримали сертифікати власників продукту від компанії agiledrive. Такий розвиток команди банку є одним із кроків із системного стратегічного впровадження гнучких підходів до розробки нових продуктів в ОТП Банку.

Навчання складалося з трьох модулів: Продукти/Scrum, Стейкхолдери, Backlog/Управління командою. Кожен учасник мав змогу брати участь у міжмодульних зустрічах та інвестувати до 20 годин на місяць на виконання домашніх завдань і розробку власного продукту за новою методологією. Днями співробітники банку завершили курс, презентували підсумкові проєкти та отримали сертифікати від компанії agiledrive.

Голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий привітав випускників і відзначив: «Попри все, війну, її економічні наслідки, обмежені можливості для розвитку банківського сектору, ми продовжуємо інвестувати у розвиток нашої команди. Цього разу – у навчання гнучким підходам у створенні конкурентоспроможних банківських продуктів. Адже сила будь якої компанії саме у її команді – у взаємній довірі, згуртованості, професіоналізмі та бажанні рухатися разом в одному напрямку. Як казав Стів Джобс, у діловому світі важливі справи робляться не однією людиною. Їх робить група людей».

Agile-менеджмент (від англ. Agile — «рухливий», «спритний», «еластичний») — ітераційний метод планування та керування проектами і процесами. Agile-менеджмент виділяє короткі цикли розробки продукту, надаючи додаткові оновлення в залежності від зміни потреб клієнта.

Застосовується як ефективна практика організації праці невеликих груп (які роблять однорідну творчу роботу) в об’єднанні з їх управлінням комбінованим (ліберальним і демократичним) методом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: