fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий час! Зустріч Комітетів Асоціації з Віталієм Кіндратівим, заступником Міністра економіки України щодо питань технічного регулювання

  • Дата: 16/05/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Новий час! Зустріч Комітетів Асоціації з Віталієм Кіндратівим, заступником Міністра економіки України щодо питань технічного регулювання. Дата: 16 травня2024. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Віталієм Кіндратівим, заступником Міністра економіки України, яка відбудеться 16 травня о 14:00. Під час зустрічі плануємо обговорити наступні питання: Статус підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Угода АСАА) про так-званий «промисловий безвіз» з Європейським Союзом. Проєкт постанови Уряду «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо технічного регулювання» та можливість врахувати в ньому пропозиції Асоціації. Статус та основні цілі проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо гармонізації сфери акредитації органів з оцінки відповідності та системи технічного регулювання з вимогами Європейського Союзу». Статус проєкту постанови Уряду «Про функціонування державного Реєстру підтверджених документів про відповідність» та позиція Асоціації в цьому ключі. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.   До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Віталієм Кіндратівим, заступником Міністра економіки України, яка відбудеться 16 травня о 14:00.

Під час зустрічі плануємо обговорити наступні питання:

  1. Статус підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Угода АСАА) про так-званий «промисловий безвіз» з Європейським Союзом.
  2. Проєкт постанови Уряду «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо технічного регулювання» та можливість врахувати в ньому пропозиції Асоціації.
  3. Статус та основні цілі проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо гармонізації сфери акредитації органів з оцінки відповідності та системи технічного регулювання з вимогами Європейського Союзу».
  4. Статус проєкту постанови Уряду «Про функціонування державного Реєстру підтверджених документів про відповідність» та позиція Асоціації в цьому ключі.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

 

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: