fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Звіт про діяльність Sayenko Kharenko за 2023 рік

10/ 05/ 2024
  Sayenko Kharenko публікує звіт за 2023 рік, який містить детальний огляд діяльності фірми та її стратегічних ініціатив протягом року. У тому числі містить інформацію щодо операційної діяльності, фінансових результатів та збільшення кількості юристів у фірмі.  У звіті також висвітлено перемоги фірми у визначних угодах та проєктах, завдяки яким Sayenko Kharenko зміцнила свої галузеві позиції та отримала нагороди та визнання в міжнародних рейтингах. Додатково у звіті зазначені партнерства з юридичними асоціаціями та іншими стейкхолдерами індустрії.  Окрім бізнес-досягнень, звіт містить інформацію про важливість дотримання принципів соціальної відповідальності. Включно з підтримкою програм, спрямованих на поліпшення психічного здоров’я, ініціатив із надання тимчасового житла для внутрішньо переміщених українців, а також освітні програми, спрямовані на студентів юридичних спеціальностей.  Дивлячись у майбутнє, Sayenko Kharenko залишається непохитною у своєму русі до вдосконалення, цінностях клієнтоорієнтованості, інноваційності та соціальної відповідальності.  Щоб дізнатися більше про досягнення та ініціативи Sayenko Kharenko, перейдіть за посиланням. 

Sayenko Kharenko публікує звіт за 2023 рік, який містить детальний огляд діяльності фірми та її стратегічних ініціатив протягом року. У тому числі містить інформацію щодо операційної діяльності, фінансових результатів та збільшення кількості юристів у фірмі. 

У звіті також висвітлено перемоги фірми у визначних угодах та проєктах, завдяки яким Sayenko Kharenko зміцнила свої галузеві позиції та отримала нагороди та визнання в міжнародних рейтингах. Додатково у звіті зазначені партнерства з юридичними асоціаціями та іншими стейкхолдерами індустрії. 

Окрім бізнес-досягнень, звіт містить інформацію про важливість дотримання принципів соціальної відповідальності. Включно з підтримкою програм, спрямованих на поліпшення психічного здоров’я, ініціатив із надання тимчасового житла для внутрішньо переміщених українців, а також освітні програми, спрямовані на студентів юридичних спеціальностей. 

Дивлячись у майбутнє, Sayenko Kharenko залишається непохитною у своєму русі до вдосконалення, цінностях клієнтоорієнтованості, інноваційності та соціальної відповідальності. 

Щоб дізнатися більше про досягнення та ініціативи Sayenko Kharenko, перейдіть за посиланням. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: