fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підготовка бізнесу та громадян до дій в умовах надзвичайного чи воєнного стану

16/ 02/ 2022
  В сучасному світі окрім військової загрози поширилися атаки на критичну інфраструктуру, транспорт, IT-систему, комунікації тощо. Наприклад, в результаті атак можуть виникнути проблеми з медичними послугами, системами зв’язку та електропостачання. Тож до таких випадків необхідно бути підготовленими. 16 лютого на онлайн засіданні Робочої групи з корпоративної безпеки Асоціації в Одесі разом з членськими компаніями у регіоні ми обговорили чотири блоки запитань, які стосувались готовності Одеської області до дій в умовах надзвичайного чи воєнного стану. Зокрема говорили про дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру та алгоритми поведінки задля збереження власного життя у критичних ситуаціях, отримали медичні рекомендації, що має бути в офісі компанії та сімейній аптечці в надзвичайних умовах і як правильно її використовувати, а також поговорили про готовність бізнесу до кіберзагроз та відсутності інтернету і телефонного зв’язку. Так, наприклад, коли ми говоримо про готовність бізнесу стикнутися з кіберзагрозами необхідно: 1. Зібрати команду, яка буде відповідальною за надання рекомендацій, здійснення нагляду та затвердження ресурсів, сприяти впровадженню та рутинному тестуванню програми,  забезпечити співпрацю та підтримку в усіх відділах, виконувати план, якщо виникне така потреба. 2. Зрозуміти свої ризики-ідентифікувати-розставити пріоритети, пом’якшити, зменшити ризик. 3. Визначити та розставити пріоритети для основних бізнес-функцій у компанії. 4. Створити план управління надзвичайними ситуаціями. 5. Створити план комунікацій. 6. Створити план евакуації. 7. Створити або поповнити свій набір для невідкладної допомоги. 8. Зробити резервне копіювання даних, використовуючи гібридно-хмарну систему резервного копіювання тощо. Коли стається надзвичайна ситуація прості речі, до яких ми звикли, швидко можуть стати недоступними. Тож найкращою тактикою буде знання, що саме робити громадянам та бізнесу у надзвичайних умовах та на випадок війни. Дякуємо нашим спікерам за корисні алгоритми дій, що допоможуть ефективніше впоратися з кризою, а також зменшити негативні наслідки для кожного з нас та бізнесу!

В сучасному світі окрім військової загрози поширилися атаки на критичну інфраструктуру, транспорт, IT-систему, комунікації тощо. Наприклад, в результаті атак можуть виникнути проблеми з медичними послугами, системами зв’язку та електропостачання. Тож до таких випадків необхідно бути підготовленими.

16 лютого на онлайн засіданні Робочої групи з корпоративної безпеки Асоціації в Одесі разом з членськими компаніями у регіоні ми обговорили чотири блоки запитань, які стосувались готовності Одеської області до дій в умовах надзвичайного чи воєнного стану. Зокрема говорили про дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру та алгоритми поведінки задля збереження власного життя у критичних ситуаціях, отримали медичні рекомендації, що має бути в офісі компанії та сімейній аптечці в надзвичайних умовах і як правильно її використовувати, а також поговорили про готовність бізнесу до кіберзагроз та відсутності інтернету і телефонного зв’язку.

Так, наприклад, коли ми говоримо про готовність бізнесу стикнутися з кіберзагрозами необхідно:

1. Зібрати команду, яка буде відповідальною за надання рекомендацій, здійснення нагляду та затвердження ресурсів, сприяти впровадженню та рутинному тестуванню програми,  забезпечити співпрацю та підтримку в усіх відділах, виконувати план, якщо виникне така потреба.

2. Зрозуміти свої ризики-ідентифікувати-розставити пріоритети, пом’якшити, зменшити ризик.

3. Визначити та розставити пріоритети для основних бізнес-функцій у компанії.

4. Створити план управління надзвичайними ситуаціями.

5. Створити план комунікацій.

6. Створити план евакуації.

7. Створити або поповнити свій набір для невідкладної допомоги.

8. Зробити резервне копіювання даних, використовуючи гібридно-хмарну систему резервного копіювання тощо.

Коли стається надзвичайна ситуація прості речі, до яких ми звикли, швидко можуть стати недоступними. Тож найкращою тактикою буде знання, що саме робити громадянам та бізнесу у надзвичайних умовах та на випадок війни. Дякуємо нашим спікерам за корисні алгоритми дій, що допоможуть ефективніше впоратися з кризою, а також зменшити негативні наслідки для кожного з нас та бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: