fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Oсвітня Програма «Small Talks»

15/ 05/ 2024
  Тривалість: 6 модулів Формат: онлайн (ZOOM) Старт: 29 травня об 11:00 з темою «Економічні тренди 2024/2025». Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIPAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Під час освітніх вебінарів, учасники разом з досвідченими експертами розглянуть такі теми: Економічні тренди 2024/2025 (29 травня). Податкові перевірки: підстави, порядок проведення, відповідальність за недопуск, наслідки перевірок (26 червня). IT тренди для МСБ 2024 (24 липня). Зовнішньо-економічна діяльність (експорт/імпорт) (28 серпня). Секрети введеня в інвестиції та гранти МСБ (25 вересня). За лаштунками утримання: секрети збереження клієнтів (жовтень). «Small Talks» – освітня ініціатива для світу МСБ, що змінюється! Головний партнер Інформаційний партнер

Тривалість: 6 модулів

Формат: онлайн (ZOOM)

Старт: 29 травня об 11:00 з темою «Економічні тренди 2024/2025».

Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів?

Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIPAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах.

«Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід.

Під час освітніх вебінарів, учасники разом з досвідченими експертами розглянуть такі теми:

«Small Talks» – освітня ініціатива для світу МСБ, що змінюється!

Головний партнер

Інформаційний партнер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: