fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Системний вихід на закордонні ринки, покроковий алогоритм

  • Дата: 28/08/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Системний вихід на закордонні ринки, покроковий алогоритм. Дата: 28 серпня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Сьогодні вихід на міжнародні ринки стає не просто можливістю, а й життєвою необхідністю для українського бізнесу. Це не лише питання диверсифікації ризиків та збільшення прибутку, але й питання виживання та розвитку в умовах сучасних глобальних викликів. Тим більше, що для цього вже існує широкий спектр можливостей та інструментів, доступних не лише крупним корпораціям, але й малому та середньому бізнесу.  Вважати весь світ потенційним ринком стає нормою для будь-якого підприємства, від стартапу до корпорації. Тож пропонуємо Вам долучитися до нашого вебінару: «Системний вихід на закордонні ринки, покроковий алогоритм» та дізнатися про останні новинки та цікавинки в даній сфері. Під час вебінару розглянемо: Глобальні тенденції та потенціал для українського бізнесу за кордоном. Основні вектори розвитку світу, та як це впливає на український бізнес, що збирається виходити на глобальні ринки.   Дорожня карта виходу за кордон. Покроковий алгоритм дій компаній при розширенні на міжнародні ринки для збільшення ефективності.   Можливість задати питання та отримати відповіді по темі вебінару. Головний партнер Інформаційний партнер Спікери. Дмитро Швець. Experiential learning adept, Директор Start Global - ваш провідник на міжнародні ринки, співзасновник n.cubator - платформа з розвитку підприємництва, викладач в kmbs та UCU Business school. 20 років в консультаціях по виходу за кордон та продажах, 6 років розвитку підприємництва, 9 років викладання бізнесу в Україні та за кордоном, в тому числі в двох бізнес школах України, kmbs та UCU Business School, Google та данській асоціації підприємців Iværksætterdanmark, 3 роки розвитку партнерів в міжнародній корпорації Cisco.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів?

Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах.

«Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід.

Сьогодні вихід на міжнародні ринки стає не просто можливістю, а й життєвою необхідністю для українського бізнесу. Це не лише питання диверсифікації ризиків та збільшення прибутку, але й питання виживання та розвитку в умовах сучасних глобальних викликів.

Тим більше, що для цього вже існує широкий спектр можливостей та інструментів, доступних не лише крупним корпораціям, але й малому та середньому бізнесу. 

Вважати весь світ потенційним ринком стає нормою для будь-якого підприємства, від стартапу до корпорації.

Тож пропонуємо Вам долучитися до нашого вебінару: «Системний вихід на закордонні ринки, покроковий алогоритм» та дізнатися про останні новинки та цікавинки в даній сфері.

Під час вебінару розглянемо:

  • Глобальні тенденції та потенціал для українського бізнесу за кордоном. Основні вектори розвитку світу, та як це впливає на український бізнес, що збирається виходити на глобальні ринки.  
  • Дорожня карта виходу за кордон. Покроковий алгоритм дій компаній при розширенні на міжнародні ринки для збільшення ефективності.  
  • Можливість задати питання та отримати відповіді по темі вебінару.

Головний партнер

Інформаційний партнер

Спікери

1 / 1
Дмитро Швець
Experiential learning adept, Директор Start Global - ваш провідник на міжнародні ринки, співзасновник n.cubator - платформа з розвитку підприємництва, викладач в kmbs та UCU Business school. 20 років в консультаціях по виходу за кордон та продажах, 6 років розвитку підприємництва, 9 років викладання бізнесу в Україні та за кордоном, в тому числі в двох бізнес школах України, kmbs та UCU Business School, Google та данській асоціації підприємців Iværksætterdanmark, 3 роки розвитку партнерів в міжнародній корпорації Cisco.
Дмитро Швець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Реєстрація
Ім'я
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: