fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: ІТ-тренди – Цифрова трансформація для МСБ

  • Дата: 24/07/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: ІТ-тренди – Цифрова трансформація для МСБ. Дата: 24 липня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. IT не перестає дивувати. Щороку нові технології вриваються в наше життя, вимагаючи досвідчених рук для розробки та підтримки. В IT не можна стояти на місці. Тренди тут змінюються як у калейдоскопі, і щоб бути затребуваним фахівцем, доводиться постійно вчитися. Тож пропонуємо Вам долучитися до нашого вебінару: «ІТ-тренди - Цифрова трансформація для МСБ» та дізнатися про останні новинки та цікавинки в даній сфері. Під час вебінару розглянемо: Цифрова трансформація: переваги та недоліки. Основні напрямки цифровізації. Для чого потрібна цифровізація та чи дійсно вона полегшує життя? Як технології допомагають оптимізувати процеси, знижувати витрати та покращувати обслуговування клієнтів. Інструменти та платформи: ERP-системи, CRM-платформи, автоматизація маркетингу тощо. ERP-система як основний інструмент автоматизації бізнес-процесів для сфер фінансів, управління персоналам, виробництва, логістичних ланцюгів, послуги та закупівлі, і тд. CRM-платформа - для автоматизації завдань щодо комунікації з клієнтами підтримки герерування лідів, покращення розвитку відносин із лідами та надання інформацію щодо можливих удосконалень. Головний партнер Інформаційний партнер Спікери. Андрій Бурлуцький. Директор з маркетингу компанії Yalantis. Фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 17 років в ІТ бізнесі, з них 10 - в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології - це дивно та корисно. Експерт з цифрової трансформації і розвитку експоненційних організацій (EXO), бізнес-інновацій, застосування AI в бізнесі та управління змінами в технологічних проектах.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів?

Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах.

«Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід.

IT не перестає дивувати. Щороку нові технології вриваються в наше життя, вимагаючи досвідчених рук для розробки та підтримки.

В IT не можна стояти на місці. Тренди тут змінюються як у калейдоскопі, і щоб бути затребуваним фахівцем, доводиться постійно вчитися.

Тож пропонуємо Вам долучитися до нашого вебінару: «ІТ-тренди – Цифрова трансформація для МСБ» та дізнатися про останні новинки та цікавинки в даній сфері.

Під час вебінару розглянемо:

  • Цифрова трансформація: переваги та недоліки.
  • Основні напрямки цифровізації.
  • Для чого потрібна цифровізація та чи дійсно вона полегшує життя?
  • Як технології допомагають оптимізувати процеси, знижувати витрати та покращувати обслуговування клієнтів.
  • Інструменти та платформи: ERP-системи, CRM-платформи, автоматизація маркетингу тощо.
  • ERP-система як основний інструмент автоматизації бізнес-процесів для сфер фінансів, управління персоналам, виробництва, логістичних ланцюгів, послуги та закупівлі, і тд.
  • CRM-платформа – для автоматизації завдань щодо комунікації з клієнтами підтримки герерування лідів, покращення розвитку відносин із лідами та надання інформацію щодо можливих удосконалень.

Головний партнер

Інформаційний партнер

Спікери

1 / 1
Андрій Бурлуцький
Директор з маркетингу компанії Yalantis. Фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 17 років в ІТ бізнесі, з них 10 - в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології - це дивно та корисно. Експерт з цифрової трансформації і розвитку експоненційних організацій (EXO), бізнес-інновацій, застосування AI в бізнесі та управління змінами в технологічних проектах.
Андрій Бурлуцький

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Реєстрація
Ім'я
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: