fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: ІТ-тренди – Цифрова трансформація для МСБ

  • Date: 24/07/2024 (WED)
  • Language: українська
  • Time: 11:00 - 13:00
Place:

Will be online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: ІТ-тренди – Цифрова трансформація для МСБ. Date: 24 July2024. Time: 11:00 13:00. Language: українська. Place: Will be online. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. IT не перестає дивувати. Щороку нові технології вриваються в наше життя, вимагаючи досвідчених рук для розробки та підтримки. В IT не можна стояти на місці. Тренди тут змінюються як у калейдоскопі, і щоб бути затребуваним фахівцем, доводиться постійно вчитися. Тож пропонуємо Вам долучитися до нашого вебінару: «ІТ-тренди - Цифрова трансформація для МСБ» та дізнатися про останні новинки та цікавинки в даній сфері. Під час вебінару розглянемо: Цифрова трансформація: переваги та недоліки. Основні напрямки цифровізації. Для чого потрібна цифровізація та чи дійсно вона полегшує життя? Як технології допомагають оптимізувати процеси, знижувати витрати та покращувати обслуговування клієнтів. Інструменти та платформи: ERP-системи, CRM-платформи, автоматизація маркетингу тощо. ERP-система як основний інструмент автоматизації бізнес-процесів для сфер фінансів, управління персоналам, виробництва, логістичних ланцюгів, послуги та закупівлі, і тд. CRM-платформа - для автоматизації завдань щодо комунікації з клієнтами підтримки герерування лідів, покращення розвитку відносин із лідами та надання інформацію щодо можливих удосконалень. Головний партнер Інформаційний партнер Speakers. Андрій Бурлуцький. Директор з маркетингу компанії Yalantis. Фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 17 років в ІТ бізнесі, з них 10 - в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології - це дивно та корисно. Експерт з цифрової трансформації і розвитку експоненційних організацій (EXO), бізнес-інновацій, застосування AI в бізнесі та управління змінами в технологічних проектах.. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 09 05.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 1
Андрій Бурлуцький
Директор з маркетингу компанії Yalantis. Фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 17 років в ІТ бізнесі, з них 10 - в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології - це дивно та корисно. Експерт з цифрової трансформації і розвитку експоненційних організацій (EXO), бізнес-інновацій, застосування AI в бізнесі та управління змінами в технологічних проектах.
Андрій Бурлуцький

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Registration
First name
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Register If your company is already a member of the EBA and you have a personal cabinet / or want to create it, please follow the link.
Close - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: